Zbliżające się ferie można spędzić kreatywnie
access_time 2018-01-24 06:30:00
Podczas rozpoczynających się za trzy tygodnie ferii zimowych, uczniowie tarnowskich szkół podstawowych będą mogli wziąć udział w zajęciach Kreatywnej Akademii Zimowej, organizowanych przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną. Ilość miejsc jest ograniczona, w związku z tym o przyjęciu do Akademii decyduje kolejność zgłoszeń.

Zajęcia będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godz. 8.30 -11.30 w dwóch terminach do wyboru: 12-16 lutego lub 19-23 lutego. Pracownicy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej przygotowali dla ich uczestników atrakcyjne formy zajęć, które prowadzone będą przez psychologów, pedagogów i logopedów.

Będą to m.in. gry i zabawy integracyjne oraz doskonalące koordynację wzrokowo-ruchową i sprawność manualną, ćwiczenia logicznego myślenia, aktywnego słuchania i komunikacji, narządów mowy oraz radzenia sobie ze stresem i trudnymi emocjami. Dzieci będą także mogły rozwijać twórcze myślenie i doskonalić czytanie ze zrozumieniem.

Szczegółowe informacje uzyskać można w sekretariacie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej przy ul. Brodzińskiego 14 (I piętro) oraz pod numerem telefonu 655-99-95.

Komentarze...