Siedem nowych aut dla policjantów
access_time 2018-02-12 05:42:00
7 nowych samochodów otrzymała Komenda Miejska Policji w Tarnowie. To duże wsparcie dla taboru, jakim obecnie dysponuje tarnowska policja. Flota tarnowskiej policji wzbogaciła się o cztery ople, dwa nieoznakowane samochody KIA oraz jedno BMW. Przedstawiciele władz samorządowych uroczyście przekazali nowe samochody tarnowskim policjantom.

– To szczególny dla nas, policjantów, dzień. Dzień, w którym możemy przekazać do użytkowania nowe samochody, które będą pracować na terenie miasta i powiatu. Te samochody są zakupione w pakiecie 50/50, państwo partycypujecie w tych kosztach, za co w imieniu swoim i moich policjantów serdecznie dziękuję. Dziękuję również w imieniu mieszkańców, którzy są bezpośrednimi odbiorcami bezpieczeństwa – mówi mł insp. Mariusz Dymura, komendant Miejskiej Policji w Tarnowie

Koszt BMW, wraz z wyposażeniem, wyniósł prawe 200 tys. zł i został pokryty przez Komendę Główną Policji, wartość pozostałych sześciu samochodów przekroczyła 600 tys. zł, z czego połowę dołożyły samorządy.

Komentarze...