Pomysł na weekend
access_time 2018-02-09 12:00:00
Nie masz żadnych planów na weekend? Nie wiesz, czy coś ciekawego dzieje się w mieście? Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji. Na pewno nie będziecie się nudzić.
  • Piątek

„Muzyka polska” godz. 18:00 Sala Lustrzana - Zespół Szkół Muzycznych w Tarnowie kontynuuje prezentację dorobku polskich kompozytorów w roku 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Wstęp wolny.

Noc Grozy w Kinie Cinema3D - W piątek, 9 lutego w CINEMA3D ponownie powieje grozą. Tej nocy w CINEMA3D zdarzy się „Noc grozy”. Wyjątkowe wydarzenie dla fanów horrorów i nieprzespanych nocy. Chcesz zostać uczestnikiem prawdziwej uczty najlepszego kina grozy? Zagramy trzy mrożące krew w żyłach horrory. Start maratonu: 9 lutego I godz. 22: 15 i 22:45. Bilety: 30 zł. 

  • Sobota

Chodź potańczyć - Fajfy w Mościcach #2 godz. 17:00 Centrum Sztuki Mościce - „Fajfy” w rytmie złotych przebojów pod hasłem „Chodź potańczyć”. Nowe przedsięwzięcie, powracające do tradycji wieczorków tanecznych sprzed lat, organizowanych właśnie tu, w Domu Kultury Zakładów Azotowych. Bilety: 30 zł. 

Grupa Azoty PWSZ Tarnów - Wisła Warszawa I liga Kobiet: 19 kolejka godz. 18:00 Hala Sportowa PWSZ

KLUBOWE OSTATKI - Walentynkowe Wydanie #MULTI CLUB 139 godz. 21:00 Multi Club139 Śmigno

„Poskromienie Złośnicy” William Shakespeare godz. 17:00 Teatr im. L.Solskiego - „Poskromienie złośnicy” Williama Shakespeare’a w interpretacji reżyserki i aktorki Anny Gryszkówny to pierwsza z inscenizacji pod hasłem „kobiety o kobietach”. Bilety: 20 zł - 40 zł.

  • Niedziela

„Niemiłość” Cinemarzenie godz. 16:00 Kino Marzenie - Arcydzieło Andrieja Zwiagincewa, reżysera takich filmów jak „Powrót” czy „Lewiatan”. Historia rozwodzącego się małżeństwa, które poszukuje zaginionego 12-letniego syna. Z jednej strony to kameralna rodzinna psychodrama, z drugiej wyjątkowo celna metafora współczesnej Rosji. Film, który doprowadza do emocjonalnego wrzenia i zostaje w głowie na długo po projekcji. Nagroda Jury na festiwalu w Cannes. Bilety: 10 zł. 

Walentynkowy koncert folkowy. Zespół Holeviaters godz. 18:00 Centrum Sztuki Mościce - Bilety: 40 zł (normalny), 35 zł (ulgowy).

Trening PitBike na torze Kartingowym Daytona godz. 8:00 Tor Kartingowy Daytona - Tarnów 

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Korona Kielce Ekstraklasa: 22 kolejka godz. 15:30 Stadion Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Farben Lehre + The Pajx /godz. 19:00 Klub Studencki Przepraszam - Bilety: 35 zł. 

Fot. Przemysław Sroka 

Komentarze...