Zwycięstwo tarnowianek po tie-break’u
access_time 2018-03-02 11:37:00
W ostatniej kolejce rundy zasadniczej rozgrywek o mistrzostwo I ligi piłki siatkowej kobiet zespół Grupa Azoty PWSZ Tarnów zmierzył się w wyjazdowym spotkaniu z drużyną KS AZS Politechnika Śląska Gliwice.

Tarnowianki rozpoczęły ten mecz od zwycięstwa w pierwszym secie 19:25. Druga i trzecia część spotkania należała do siatkarek z Gliwic, które pokonały tarnowianki 25:18 i 25:20. Czwarty set, po dobrej, wyrównanej  grze wygrały siatkarki Grupy Azoty PWSZ Tarnów 23:25 i doprowadziły do remisu 2:2.  Ostatnie słowo również należało do zawodniczek z Tarnowa, które po zaciętej walce wygrały tie-break’a 15:17, a tym samym całe spotkanie 2:3.

Po tym spotkaniu tarnowianki zajmują 7 lokatę w ligowej tabeli i  w fazie play-off zmierza się 3 i 4 marca z zajmującym drugie miejsce MKS-em Kalisz.