Dealerzy narkotykowi w rękach tarnowskich policjantów
access_time 2018-03-07 15:46:00
Kilkunastomiesięczna praca operacyjna policjantów Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie zaowocowała zabezpieczeniem ponad 10 kilogramów amfetaminy. Młodzi mężczyźni usłyszeli zarzut posiadania znacznej ilości substancji odurzających i trafili decyzją tarnowskiego sądu do aresztu.

Żmudne czynności operacyjne prowadzone przez specjalistów do zwalczania przestępczości narkotykowej tarnowskiej komendy pozwoliły na zatrzymanie osób rozprowadzających w Tarnowie i powiecie tarnowskim narkotyki. W poniedziałek (5.03. br.) policjanci zabezpieczyli ponad 10 kilogramów amfetaminy o wartości ponad 300 tys. złotych podczas przeszukania mieszkania oraz piwnicy podejrzanych o ten proceder. Zatrzymano trzech mężczyzn w wieku 33, 35 i 36 lat, mieszkańców naszego miasta. Przedstawiono im zarzut rozprowadzania niedozwolonych środków określony w art. 56 ust. 3 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Przestępstwo to zagrożone jest karą od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Mężczyźni zostali doprowadzeni do prokuratury okręgowej w Tarnowie, a następnie do tarnowskiego sądu, który wczoraj zastosował wobec nich areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy. Zatrzymani zostali osadzeni w Zakładzie Karnym w Tarnowie.

Postępowanie w sprawie prowadzi Wydział Kryminalny KMP w Tarnowie.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A