Młodzi rockmani zapraszają na swój koncert
access_time 2018-03-15 05:31:00
23 marca Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza na kolejny koncert Szkoły Muzyków Rockowych S.M.Rock. Jej uczniowie kilka razy w roku opuszczają sale lekcyjne, przenoszą się na scenę Piwnic TCK, by sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności. Występy przed publicznością są dla nich nie tylko dużym przeżyciem, ale także uczą, jak radzić sobie z tremą. Koncerty stanowią swego rodzaju praktyczną formę zajęć prowadzonych w S.M.Rock.

Koncerty S.M.Rock składają się z dwóch części, w pierwszej na scenie występują uformowani w zespoły uczniowie, którzy wykonają opracowane wcześniej utwory. W drugiej części scenę przejmą profesjonaliści - nauczyciele Szkoły Muzyków Rockowych. Na co dzień są czynnymi muzykami, grają koncerty, komponują, nagrywają, a przy tym znajdują czas na spotkania z młodymi ludźmi, z którymi dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Żaneta Lubera, Norbert Pajek, Piotr Wojtanowski, Piotr Niedojadło i Bartek Rojek w finałowej części koncertu wykonają kilka specjalnie na tę okazję przygotowanych coverów.

W programie koncertu usłyszymy rockowe i popowe przeboje zagranicznych artystów tj. m.in. Red Hot Chilli Peppers, Nirvana, Blondie, Coldplay.

W koncercie wystąpią uczniowie Szkoły Muzyków Rockowych oraz nauczyciele:

  • Wokal: Żaneta Lubera
  • Gitara: Norbert Pajek
  • Keyboard/fortepian: Piotr Niedojadło
  • Bas: Piotr „Quentin” Wojtanowski
  • Perkusja: Bartłomiej Rojek

Szkoła Muzyków Rockowych zaprasza w swoje szeregi nowych adeptów. Nabór prowadzony jest przez okrągły rok. Aktualnie są wolne miejsca w klasie gitary, gitary basowej, instrumentów klawiszowych i perkusji. Zajęcia odbywają się w systemie indywidualnym, jedna godzina tygodniowo. Informacje o zapisach: tel. 14 6 888 888.

Koncert S.M.Rock

Miejsce: Piwnice TCK (Tarnów, Rynek 5),

Data: 23.03.2018 r., g. 19.00

Bilety: 25 zł

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A