Darmowe esemesy biznesowe z magistratu
access_time 2018-03-12 04:18:00
Chcesz otrzymywać informacje i aktualności o wydarzeniach biznesowych w mieście, prosto na swój telefon? Zapisz się do bezpłatnego serwisu SMS Urzędu Miasta Tarnowa. Aby zapisać się do serwisu należy wysłać na numer 500 749 808 SMS o treści +biznes. Koszt wysłania SMS’a wg cennika operatora komórkowego.

Po krótkiej chwili nadawca SMS otrzyma na komórkę potwierdzenie o poprawnym dopisaniu do serwisu. Od tej chwili mieszkaniec będzie otrzymywał bezpłatne SMS’y informacyjne z Urzędu Miasta Tarnowa związane z wydarzeniami biznesowymi.

Poprawna treść smsa ma kluczowe znaczenie. SMS potwierdzający przypisanie do grupy tematycznej jest wysyłany tylko w przypadku poprawnie wpisanej treści sms'a.

Aby wypisać się z serwisu, należy wysłać na numer 500 749 808 SMS o treści -biznes. Po krótkiej chwili nadawca SMS otrzyma na komórkę potwierdzenie o poprawnym wypisaniu się z serwisu.

Zachęcamy do korzystania i zapisywania się do serwisu SMS BIZNES, redagowanego i prowadzonego przez Wydział Rozwoju Gospodarczego w Tarnowie.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A