Chcesz rozwinąć skrzydła kariery, ale brakuje ci odwagi? Przyjdź na spotkanie lokalnej grupy rozwoju w Tarnowie!
access_time 2018-03-13 17:25:00
Niekiedy do podjęcia działania potrzebna jest mała iskra. Odkrycie w sobie predyspozycji, potwierdzenie umiejętności, czy niespodziewana inspiracja. 14 marca 2018 w Tarnowie rusza cykl spotkań lokalnych grup rozwoju w ramach ogólnopolskiego programu aktywizacji zawodowej kobiet „Sukces TO JA” realizowanego przez Fundację Sukcesu Pisanego Szminką przy wsparciu Fundacji Coca-Cola w Atlancie. Jego celem jest podnoszenie kwalifikacji kobiet poprzez działania edukacyjne obejmujące warsztaty, prelekcje, spotkania z przedsiębiorczyniami, a także wymianę pomysłów i doświadczeń. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Najtrudniejszy pierwszy krok

Brakuje ci wiary we własne możliwości? Martwisz się, że twoja rodzina nie poradzi sobie, kiedy podejmiesz pracę? Boisz się, co pomyślą inni? Nie jesteś w tym osamotniona. Badania przeprowadzone przez Fundację Sukcesu Pisanego Szminką na próbie 700 Polek wskazują, że prawie 60% kobiet sugeruje się oceną innych, kiedy wprowadzają zmiany w swoje życie zawodowe. Co drugą z nas ogranicza brak pewności siebie i tylko niespełna 8% kobiet odczuwa pełen komfort podczas realizacji swoich pasji. Co to oznacza? Większość kobiet uważa, że sukces jest poza ich zasięgiem i zamiast szukać możliwości samorealizacji, zamyka się w skorupie stereotypów i obaw.

Spotkania lokalnych grup rozwoju – odkryj swoje możliwości

Czy pamiętasz grę w gumę, kiedy jako mała dziewczynka, bez cienia strachu coraz wyżej i wyżej podnosiłaś poprzeczkę? Lokalne grupy rozwoju to inicjatywa, stworzona przez Fundację Sukcesu Pisanego Szminką przy wsparciu Fundacji Coca-Cola w Atlancie, która poprzez edukację inspiruje kobiety, pomaga im odkryć swoje mocne strony, pokazuje szanse i możliwości.

Spotkania lokalnych grup rozwoju odbywać się będą cyklicznie, co 4-6 tygodni. Najbliższe spotkanie lokalnej grupy rozwoju w Tarnowie odbędzie się 14 marca 2018 roku w godzinach 17:00-19:00 w Restauracji „Włóczykij” przy ulicy Bernardyńskiej 2. Wstęp bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc na: https://sukcestoja.pl/konferencje-i-warsztaty/

Co możesz zyskać?

Spotkania w Tarnowie będą prowadzone przez Ambasadorkę programu „Sukces TO JA” – Agnieszkę Król, mediatora sądowym (i pozasądowym), szkoleniowca, trenerkę biznesu, mentorkę i przedsiębiorczynię o wieloletnim doświadczeniu jako bankowiec, zarządzający zespołami pracowniczymi i sprzedażowymi.

Tematyka spotkań będzie dostosowana do lokalnych potrzeb uczestniczek oraz możliwości, które niesie za sobą specyfika danego regionu. Liczne prelekcje, warsztaty oraz moderowane dyskusje wzbogacą twoją wiedzę i rozwiną kompetencje. Umożliwią wymianę doświadczeń, odnajdywanie inspiracji, ale pokażą również twoje mocne strony, co być może stanie się motorem do założenia firmy, podjęcia wymarzonej posady, czy realizacji dawno odkładanej pasji. Nie obawiaj się, że czegoś nie wiesz. Wystarczy, że chcesz.

O PROGRAMIE „SUKCES TO JA”

„Sukces TO JA” to ogólnopolski kompleksowy program wzmacniania aktywności zawodowej kobiet. Oparty jest na dwóch obszarach, kluczowych dla aktywizacji zawodowej kobiet, tj. poszerzaniu kompetencji i wiedzy oraz umożliwieniu wymiany doświadczeń i znalezienia inspiracji. Program dedykowany jest kobietom chcącym powrócić na rynek pracy, znaleźć lepszą pracę lub zdobyć wiedzę i kompetencje niezbędne do tego, by założyć i prowadzić działalność gospodarczą bądź start-up. Celem programu jest przygotowanie kobiet w Polsce do podjęcia nowej pracy lub założenia działalności gospodarczej dzięki poszerzeniu ich umiejętności i kompetencji zawodowych. W ramach programu oferowane są bezpłatnie stacjonarne warsztaty i konferencje oraz kursy online na platformie www.sukcestoja.pl

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A