Tarnowscy koszykarze pokonują lidera
access_time 2018-03-14 08:42:00
We wtorek w hali Miejskiego Domu Sportu w Tarnowie Mościcach koszykarze MUKS 1811 Unia Tarnów podejmowali przed własną publicznością aktualnego lidera ligowej tabeli zespół AGH Korona Kraków.

Spotkanie od początku do końca było niezwykle wyrównane. Pierwszą kwartę wygrali goście 21:26. Druga to zwycięstwo koszykarzy MUKS-u 1811 Unii Tarnów 24:13. Trzecia odsłona to ponownie dobry fragment gry w wykonaniu gości zakończony wynikiem 20:26, którzy tym samym doprowadzili do remisu w całym spotkaniu 65:65. Ostatnia kwarta spotkania dostarczyła kibicom niezwykłych emocji. Po niezwykle wyrównanej walce nieznacznie lepsi okazali się tarnowscy koszykarze, który wygrali ją 23:19, a tym samym całe spotkanie 88:84.

Po tym zwycięstwie koszykarze MUKS-u 1811 Unii Tarnów awansowali na drugie miejsce w ligowej tabeli i już wkrótce będą walczyć o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.