Ciesz się słońcem i… zaoszczędź pieniądze
access_time 2018-04-12 16:27:00
Słoneczna pogoda za oknem doskonale wpływa na nasze samopoczucie. To jednak nie wszystko, gdyż dzięki promieniom słonecznym możemy też zyskać... konkretne oszczędności dla naszego portfela. Jak? Chociażby dzięki montażowi kolektora słonecznego na dachu naszego domu.

Kolektory słoneczne, pompy ciepła czy małe elektrownie wodne i wiatrowe cieszą się w ostatnich latach coraz większym zainteresowaniem mieszkańców Małopolski. Ich montaż to jednak nie tylko oszczędność dla naszego domowego budżetu – dzięki nim zmniejsza się też zanieczyszczenie środowiska w regionie. Zbliżające się webinarium to doskonała okazja, aby dowiedzieć się jak otrzymać wsparcie finansowe na ten cel. Aby wziąć jednak w nim udział, czym prędzej zarejestruj się tutaj – warto się spieszyć, gdyż w webinarium może wziąć udział ograniczona liczba osób.

Podczas internetowego szkolenia specjaliści ds. funduszy europejskich odpowiedzą również na pytania zadawane na czacie – można je przygotować wcześniej i wysłać na adres mailowy: pytania@umwm.pl.

Nie możesz wziąć udziału w jutrzejszym webinarium "na żywo”? Nie musisz się martwić, gdyż wkrótce po jego transmisji zostanie ono udostępnione na stronie www i na stronie funduszy europejskich na Facebooku. Będziesz mógł wysłuchać porad ekspertów w dogodnym dla Ciebie momencie.

(źródło: Biuro Prasowe UMWM)

Komentarze...