Spektakl „Quo Vadis” w Wierzchosławicach
access_time 2018-04-12 12:23:00
Grupa teatralna "Stowarzyszenie Młodych Artystów" działające przy parafii w Radłowie oraz Gminne Centrum Kultury w Wierzchosławicach serdecznie zapraszają na spotkanie z klasyką polskiej literatury – spektaklem przygotowanym na podstawie powieści Henryka Sienkiewicza pt. ,,Quo Vadis?”.

Przenieśmy się w czasy upadającego imperium i prześladowań pierwszych chrześcijan, posłuchajmy opowieści o płonącym Rzymie, boskim Neronie i zakochanym Winicjuszu, zobaczmy wielką siłę miłości i wiary, która potrafi przenosić góry… Spektakl to zachęta do zadania sobie pytania o to, dokąd zmierzamy.

Na scenie zaprezentuje się blisko 40 aktorów, na co dzień zajmujących się zupełnie czymś innym – od sołtysa, księdza, nauczycielki, biznesmena, przedstawiciela handlowego, po studentów, licealistów po przedszkolaków.

Spektakl wyreżyserowali: Janusz Kuczek oraz Małgorzata Małochleb.

Termin

Niedziela 15 kwietnia 2018 / godz. 19.00 – Centrum Kultury Wsi Polskiej (Wierzchosławice 39a, aula / I piętro)

Bilety

Liczba miejsc jest ograniczona (tylko 150 miejsc). Szczegółowe informacje dotyczące spektaklu oraz rezerwacja biletów w recepcji Gminnego Centrum Kultury w Wierzchosławicach, a także pod numerem telefonu 14 657 57 57.

Bilety w symbolicznej cenie: 5 zł. 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A