Zakłady Mechaniczne na Targach Zbrojeniowych w Malezji
access_time 2018-04-18 09:43:00
Zakłady Mechaniczne “Tarnów” S.A. wraz z kilkoma innymi firmami z Polskiej Grupy Zbrojeniowej prezentują swoje wyroby podczas Targów Zbrojeniowych w Malezji.

Jedne z największych i najbardziej prestiżowych na świecie targów przemysłu obronnego The Defense Services Asia zostały otwarte w poniedziałek (16.04) w Putra World Trade Centre w Kuala Lumpur. The Defense Services Asia to targi i konferencje poświęcone technologiom obrony i systemom bezpieczeństwa. Poza tym, że oferują firmom wystawienniczym możliwość zaprezentowania swoich produktów eksportowych, stanowią doskonałą platformę do budowania i rozwijania kontaktów biznesowych w branży. Odwiedzający mogą tu znaleźć wyczerpujące informacje na temat najnowszych osiągnięć, trendów, produktów i usług w różnych dziedzinach. 

Członkowie tarnowskiej delegacji skorzystali z tej unikalnej sposobności i odbyli serię spotkań z wysokimi rangą politykami i wojskowymi z Azji Południowo-Wschodniej, a więc z jednego z najważniejszych dla polskiego przemysłu zbrojeniowego regionów świata.

Zakłady Mechaniczne “Tarnów” S.A. podczas targów prezentują: 8,6 Samopowtarzalny Karabin Wyborowy SKW-338 z celownikiem optycznym, Granatnik RGP-40 kal. 40 mm, Karabin maszynowy UKM-2000P kal. 7,62 mm, Karabin ALEX kal. .338 i po raz pierwszy na targach Lekki Moździerz Piechoty 60 mm LMP-2017.

Targi Defence Services Asia organizowane są już po raz szesnasty i potrwają do czwartku 19 kwietnia.

Komentarze...