CSM zaprasza na warsztaty
access_time 2018-05-01 05:29:00
Chcesz znowu mieć cel, poczuć sens i odzyskać radość życia? Centrum Sztuki Mościce zaprasza na warsztaty z Edytą Zając - psychologiem, trenerem i autorką bestsellera "30 dni do zmian". Zajęcia odbędą się w Centrum Sztuki Mościce 12 maja 2018 r. w godz. 14.00 - 17.00. Zapisy już trwają, liczba miejsc ograniczona.

Ktoś kiedyś powiedział, że jedyną niezmienną w życiu rzeczą jest zmiana. Każdy z nas przechodzi swoją prywatną metamorfozę - krok po kroku. Niektórzy mają ochotę nie tylko na jej obserwację, ale też na wzięcie spraw we własne ręce. Kolejne działania rozwojowe, inspirujące wyzwania, kursy, warsztaty i szkolenia to coś, co może zaprowadzić nas do celów. A gdyby tak stać się swoim własnym coachem?

Podczas warsztatu

Zapoznasz się z inspirującymi narzędziami psychologicznymi, które wspierają Twój rozwój, stworzysz swój indywidualny plan rozwojowy, wzmocnisz swoją motywację do działania i podejmowania odważnych kroków.

Będziemy intensywnie pracować nad realizacją celów rozwojowych - określimy je, stworzymy plan i zbudujemy energię do działania. Zadbamy również o to, abyś wyszła / wyszedł ze spotkania z motywacyjną skrzynką narzędziową, dzięki której realizacja planu będzie łatwiejsza.

 Dla kogo są skierowane warsztaty?

Zapraszamy panie oraz panów! Jeśli jesteś osobą, która chce uporządkować swoje plany, nauczyć się jak można samemu motywować się do działania i znaleźć narzędzia do realizacji planów - te warsztaty są dla Ciebie!

Prowadząca: Edyta Zając

Jest psychologiem, certyfikowanym trenerem, edukatorem, autorką e-booków i bestsellerowych książek "30 dni do zmian w związku" i "30 dni do zmian" oraz cieszących się dużym uznaniem psychologicznych kursów online. Od kilku lat zarządza swoim portalem Psychologia w Polsce, gdzie cały czas poszerza swój zespół. Redaktorka naczelna Magazynu Psychologicznego BANG! Tworzy blog edytazajac.pl. Jest żoną i matką trójki dzieci.

Książki

W trakcie warsztatów będzie można zapoznać się i zakupić książki napisane przez Edytę Zając "30 dni do zmian w związku" i "30 dni do zmian".

"30 dni do zmian"

 To jest książka, która przeprowadza przez zmianę w każdym obszarze życia. I myślę, że właśnie z tego powodu jest dla mnie tak niezwykła. Po poradniki rozwojowe sięgałam już wcześniej, ale zwykle dotyczyły tylko jednego aspektu, najczęściej zawodowego. Tutaj skupiamy się na wszystkim: karierze, urodzie, przestrzeni, w której żyjemy, zdrowym stylu życia, marzeniach. Poznajemy swoje pragnienia i cele, a co najważniejsze dostajemy motywację i narzędzia, by wprowadzić je w życie.

Anna Legenza

www.niebalaganka.pl

Centrum Sztuki Mościce

12 maja 2018 r. godz. 14.00 - 17.00 Sala Baletowa

Cena biletu: 50 zł

Zapisy i informacje: edukacja@csm.tarnow.pl, tel.14 633 46 27

UWAGA – zgłoszenia będą przyjmowane do 9 maja 2018 r. ,warunkiem rozpoczęcia warsztatów jest zebranie się minimum 10 osobowej grupy.

Komentarze...