Stand-up Tarnów: Karol Modzelewski i Darek Gadowski
access_time 2018-05-07 04:51:00
Stand-up Tarnów i Kwazar Bowling zapraszają na stand-upowy wieczór pełen śmiechu!

10 maja publiczność z Tarnowa będzie miała okazję zobaczyć dwóch świetnych komików z najnowszymi programami! Występ zaczyna się o godz. 19:00.

Karol Modzelewski - Komik, scenarzysta, prezenter radiowy, kochanek, człowiek renesansu. Kiedyś przeszedł Contre na pegazusie na 4 życiach. Lubi żółty ser i Marvela.                          

Darek Gadowski - Krytyk obyczajów i tradycji. W branży od 4 lat. Szlify zdobywał na scenie u Abelarda Gizy. Występował w TVP 2 i u Kuby Wojewódzkiego. Miał okazje mieszkać w USA, ale wrócił. Serce wybrało Koszalin zamiast Nowego Jorku. Od tamtej pory nie słucha serca. Jednak piętno kultury krainy burgerów i cadillaców zostało odciśnięte. Teraz jeździ po Polsce i przeróżnych krainach i głosi słowo, które poprawia humor. Jest lekiem na depresje bez recepty. Nie znosi ludzi bez poczucia humoru. Traktuje życie z przymrużeniem oka, bo wierzy, że to nie dzieje się naprawdę. Kosmiczny jeździec bez paszportu. Zastrzyk zdrowego rozsądku popity burbonem abstrakcji.

Gospodarz sceny:
Wojtek Pięta - Wystąpił na scenach każdego z większych miast w Polsce oraz w telewizji w programie Kuby Wojewódzkiego. Uczestnik obu edycji Polskiej Ligi Stand-upu. Finalista Festiwalu Antrakt 2016. Brał udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby. Gospodarz krakowskiej sceny Stand-up w Bakałarzu. Autor kanału w serwisie youtube oraz improwizator sceniczny. 

Link do biletów:

https://standupbilety.pl/event/90_stand-up-tarnow-modzelewski-i-gadowski#buyTicket 

Komentarze...