Wystawa „Szepty natury” w Galerii Aniołowo
access_time 2018-06-04 07:00:00
Galeria Aniołowo przy ul. Żydowskiej 3 zaprasza we wtorek, 5 czerwca o godz. 13.00 na otwarcie wystawy „Szepty natury”.

Wystawa prac uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II pt. „Szepty natury” jest zbiorem prac malarskich, wyrobów rękodzielniczych, niepowtarzalnie zdobionych przedmiotów użytkowych i biżuterii, które przepełnione są bogactwem form, faktur, kolorów i technik plastycznych. 
Prace, inspirowane naturą, przyciągają wzrok, ujmują swoim pięknem, delikatnością i prostotą. Pozwalają dostrzec to, co otacza nas na co dzień, a czego nie zauważamy. Piękne obrazy i barwne bibeloty zachęcają nas, byśmy - chociaż na chwilę - zatrzymali się i wśród zgiełku otaczającego nas świata wsłuchali się w szept natury.
Na ekspozycji można będzie zobaczyć obrazy w różnych technikach malarskich, tematycznie nawiązujących do pejzażu, portretu, roślin i ptaków w ich naturalnym środowisku. Znajdziemy tu również niepowtarzalnie zdobione przedmioty użytku codziennego. Mocno czytelna w pracach uczestników jest inspiracja naturą. Jej piękno pomijamy w natłoku codziennych spraw bez żadnej refleksji i zachwytu. A warto się czasem zatrzymać w zgiełku tego biegnącego świata, zachwycić łąkami pełnymi maków, by w ciszy i spokoju, w kontakcie z przyrodą posłuchać szeptu tej natury.

Każdy uczestnik Wernisażu oraz każdy klient otrzyma praktyczny podarunek wykonany w Warsztacie. 

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A