Rozpoczęła się I edycja Tarnowskiej Ligi Koszykówki BIG 3 Summer League
access_time 2018-07-05 07:18:00
Ruszyła pierwsza edycja Tarnowskiej Ligi Koszykówki BIG 3 Summer League i już na początek odbyły się bardzo ciekawe mecze.

W pierwszym meczu drużyna Zdrowego Projektu pokazała, że będzie jednym z faworytów tej edycji pewnie pokonując Killerów, w których dobry wynik zanotował T. Gębarowski (54 pkt).

W drugim meczu mocno osłabiona drużyna Splasch Brothers nie miała nic do powiedzenia z drużyną Pewnych Przegranych, której zawodnik ustanowił rekord punktowy (71 pkt).

Ostatni mecz tej rundy dostarczył najwięcej emocji a spotkały się w nim Rekiny i Ecofishing. Od początku widoczna była niewielka przewaga Rekinów, co dało im prowadzenie do przerwy. W drugiej połowie głównie za sprawą dobrej gry Dawida Łazarza udało się odrobić i doprowadzić do dogrywki. W dogrywce to właśnie młoda drużyna Ecofishing wygrała z Rekinami różnicą 5 pkt, co dało wynik 89:84.

Tarnowskiej Ligi Koszykówki BIG 3 – 1 runda wyniki: