Roman Ciepiela kandydatem PO na prezydenta
access_time 2018-07-20 21:33:00
Podczas dzisiejszej konferencji prasowej, szef tarnowskich struktur Platformy Obywatelskiej, Robert Wardzała poinformował, że obecny prezydent Roman Ciepiela będzie walczył o reelekcję w najbliższych wyborach prezydenckich.

Komitet Wyborczy Romana Ciepieli Koalicja Obywatelska – najprawdopodobniej z komitetu o takiej nazwie wystartuje do wyborów obecny prezydent miasta. Ciepiela zapowiada stworzenie szerokiej koalicji obywatelskiej do rady miejskiej, otwartej na wszystkie środowiska: - Tą wspólną deklaracją otwieramy się na inne środowiska. Chcemy stworzyć wspólnie koalicję obywatelską dla miasta Tarnowa, ale również w kontekście obywatelskim i demokratycznym. Koalicję otwartą na wszystkie środowiska bez zdecydowanej przewagi jednej formacji politycznej. - mówił Roman Ciepiela. Zapowiedział również, że jeśli wygra wybory i koalicja obywatelska będzie miała większość w radzie, to Robert Wardzała zostanie jego zastępcą.

Poparcie kandydatury Ciepieli musi zostać jeszcze zaakceptowane przez radę powiatową PO, która zbierze się 31 lipca, ale jak twierdzi Robert Wardzała, jest to czysta formalność.

Czy obecny prezydent Tarnowa ma szansę na reelekcję? Zapraszamy do udziału w sondzie, którą znajdziecie na stronie głównej.

Fot. A.Gawle/ tarnow.pl

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A