Policja zatrzymała złodzieja perfum
access_time 2018-08-01 09:24:00
Wykorzystując nieuwagę pracowników sklepów, wynosił z tarnowskich perfumerii drogie wody toaletowe. Zatrzymany przez „kryminalnych” z komisariatu centrum usłyszał zarzut kradzieży mienia o wartości ponad 2300 złotych.

W okresie wakacyjnym, młody mieszkaniec Tarnowa postanowił okradać perfumerie rozmieszczone na terenie miasta. Wody zapachowe wybierał te droższe, interesowały go zarówno zapachy damskie, jak i męskie. Pierwsza kradzież miała miejsce w połowie lipca. W niespełna dwa tygodnie mężczyzna skradł kilkanaście flakonów markowych perfum, które następnie odsprzedawał przypadkowym osobom. Pod koniec lipca kryminalni z Komisariatu Policji Tarnów-Centrum zatrzymali rabusia. Dwudziestolatek przyznał się do tych kradzieży, opisując ich okoliczności i przebieg. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży skradzionych perfum przeznaczył na swoje potrzeby. Pokrzywdzeni wycenili swoje straty na kwotę ponad 2300 złotych.

Policjanci przedstawili młodemu tarnowianinowi zarzut kradzieży, określony w artykule 278 kk, który jest zagrożony karą pozbawienia wolności do 5 lat.

Komentarze...