Ogólnopolski Przegląd Piosenki Aktorskiej
access_time 2018-08-02 09:35:00
Na przełomie sierpnia i września w Tarnowie odbędzie się 4. Ogólnopolski Przegląd Piosenki Aktorskiej. Jego organizatorem jest Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Teatralnych, a głównym partnerem – Tarnowskie Centrum Kultury.

W piątek, 31 sierpnia w Tarnowskim Centrum Kultury odbywać się będą warsztaty dla uczestników zakwalifikowanych do drugiego etapu przeglądu. Tego samego dnia od godz. 14 do godz. 17 w warsztatach w TCK będą mogli uczestniczyć mieszkańcy Tarnowa – bez ograniczeń wiekowych – zainteresowani piosenką aktorską. Ostatnim punktem pierwszego dnia OPPA będzie zaplanowane na godz. 19 spotkanie z gościem specjalnym – Moniką Dryl.

Dzień później w TCK odbędą się przesłuchania wykonawców zakwalifikowanych do drugiego etapu przeglądu. Koncert Laureatów 4. Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Aktorskiej – połączony z ogłoszeniem wyników i wręczeniem nagród - rozpocznie się natomiast o godz. 19 w Amfiteatrze Letnim. Towarzyszyć mu będzie koncert Moniki Dryl.

Zgłoszenia uczestników przyjmowane będą do 10 sierpnia. Prawo spróbowania swoich sił w OPPA mają wszyscy zainteresowani, niezależnie od wieku, z wyjątkiem absolwentów wyższych szkół muzycznych i aktorskich.

Organizatorzy szukają także wolontariuszy oraz kandydatów do Tarnowskiego Jury, które będzie działało równolegle z jury profesjonalnym. Osoby pragnące uczestniczyć w pracach Tarnowskiego Jury proszone są o przesłanie na adres: oppa.tarnow@gmail.com e-maila z „listem motywacyjnym” (kilka zdań przekonujących organizatorów do wyboru kandydata). Przyjmowane są również zapisy na warsztaty z piosenki aktorskiej przeznaczone dla osób nieuczestniczących w przeglądzie.

Regulamin, karta zgłoszenia oraz wszelkie szczegóły dotyczące 4. Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Aktorskiej dostępne są pod adresem: www.facebook.com/oppatarnow

Fot. Facebook

Komentarze...