O.S.T.R. i Łąki Łan na święcie rowerzystów
access_time 2018-08-06 12:40:00
Za nami „Małopolska Tour”, impreza będąca świętem rowerzystów - pasjonatów i amatorów dwóch kółek, ale również miłośników dobrej muzyki. Zwieńczeniem wydarzenia był koncert, podczas którego zagrali O.S.T.R. oraz Łąki Łan.

Na niedzielną imprezę złożyły się sportowe rywalizacje bez względu na wiek, ewolucje BMX-ów, przejażdżki na zabytkowych rowerach i zabawy dla najmłodszych. W "rowerowej strefie" przy ul. Romanowicza, mieszkańcy chętnie odwiedzali też specjalnie przygotowaną strefę food-truckową, a także wsiadali na blender bike'a, czyli specjalny rower stacjonarny z podłączonym blenderem. Wystarczyło kilka ruchów oraz ulubionych owoców, aby "wykręcić" pyszny i zdrowy koktajl w sam raz na niedzielny upał!

Mali miłośnicy "dwóch kółek" z kolei chętnie brali udział w szkoleniach z bezpiecznej jazdy na rowerze, prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów. Radości nie zabrakło też w specjalnej strefie zabaw dla dzieci oraz podczas spotkań z zabytkowymi rowerami.
Mnóstwo atrakcji czekało też na uczestników Małopolska TOUR podczas pokazów dirt jumpingu, czyli ewolucji na rowerach MTB i BMX. Odbyły się one na największej w Polsce konstrukcji, dzięki której rowerowe skoki można wykonywać nawet na wysokość sześciu metrów! Wzięli w nich udział zawodnicy z najwyższej półki, którzy na co dzień startują w zawodach Pucharu Świata. 

Zwieńczeniem dnia pełnego sportowych emocji były emocje muzyczne. Wieczorem na scenie zagrali grupa ŁĄKI ŁAN i raper O.S.T.R.

Fot. Mateusz Niemczura

Komentarze...