Nabór do Szkoły Muzyków Rockowych S.M.Rock
access_time 2018-09-17 03:53:00
Szkoła Muzyków Rockowych S.M.Rock ogłasza nabór na sezon artystyczny 2018/2019. Zapisać może się każdy niezależnie od wieku, czy poziomu zaawansowania gry na instrumencie!

Szkoła oferuje edukację muzyczną na najwyższym poziomie. Nauka odbywa się w formie cotygodniowych zajęć indywidualnych, a także występów na scenie podczas cyklicznych koncertów S.M.Rock. Nowością w tym sezonie będą zajęcia zespołowe tzw. comba oraz wykłady z harmonii i kształcenia słuchu.
Szkoła S.M.Rock działa nieprzerwanie od blisko 25 lat pod skrzydłami Tarnowskiego Centrum Kultury.

Wakacje przyniosły w Szkole Muzyków Rockowych sporo zmian. Po niespełna sześciu latach pracę w TCK zakończyli Żaneta Lubera (wokal), Norbert Pajek (gitara) oraz Piotr Wojtanowski (gitara basowa). W Tarnowskim Centrum Kultury zostawili cząstkę siebie, co mamy nadzieję zaprocentuje w życiu i karierze uczniów, a także na długo zapadnie w pamięci publiczności, która mogła ich podziwiać podczas koncertów S.M.Rock. Życzymy im sukcesów w karierze zawodowej, która obecnie uniemożliwia dalszą współpracę z TCK.
Nasza szkoła oczywiście nie kończy działalności! Mamy wręcz nadzieję, że zmiany, jakie zaszły w kadrze szkoleniowej spowodują rozszerzenie i urozmaicenie oferty edukacyjnej. Z radością przedstawiamy nowych nauczycieli S.M.Rock. Zajęcia w klasie gitary będzie prowadził Łukasz Wełna, na gitarze basowej będzie uczył były uczeń S.M.Rock Grzegorz Nosek. Niebawem ogłosimy także, kto obejmie sekcję wokalną.
Na pozostałych instrumentach, jak dotychczas będą uczyć Piotr Niedojadło (fortepian/keyboard) i Bartłomiej Rojek.

Zapisy ruszają od 14 września 2018 (piatek). Ilość miejsc ograniczona! Pierwsze zajęcia odbędą się już 17 września.
Zapisy prowadzi Biuro Obsługi TCK (poniedziałek-piątek) w godz. 8.00-18.00
Koszt zajęć (45 min): 30 zł

Indywidualne lekcje prowadzone są przez profesjonalnych muzyków:
Gitara: Łukasz Wełna
Bas: Grzegorz Nosek
Fortepian/Instr. Klawiszowe: Piotr Niedojadło
Perkusja: Bartłomiej Rojek
Wokal: szczegóły wkrótce
Kontakt: tel. 14 6 888 888, e-mail: smrock@tck.pl

Informacje o nauczycielach: http://bit.ly/smrocknauczyciele
Zapisy: http://bit.ly/smrock_info

 

Komentarze...