Krystian Janik spotkał się z czytelnikami
access_time 2018-09-17 08:45:00
Pełna sala, luźna i sympatyczna atmosfera, błyskotliwy autor, ciekawe pytania i kolejka wielbicieli po autografy - tak wyglądało spotkanie autorskie z Krystianem Janikiem, promującym swoją debiutancką powieść "Pomsta. Opowieść z dziejów miasta Tarnowa".

W sobotę, 15 września w Ratuszu odbyło się spotkanie autorskie z Krystianem Janikiem. Autor opowiadał o swojej debiutanckiej powieści "Pomsta. Opowieść z dziejów miasta Tarnowa", której patronem jest Muzeum Okręgowe w Tarnowie. Kryminał osadzony w staropolskim Tarnowie, od czasu swojej premiery (23 sierpnia br.), zbiera bardzo pozytywne opinie. Jeśli ktoś chce wyrobić sobie własną, a nie czytał jeszcze książki, zachęcamy do udziału w konkursie.

Aby otrzymać powieść z autografem autora, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jaki jest Twój ulubiony bohater kryminału i dlaczego właśnie ten? Odpowiedź należy zamieścić pod postem na naszym fanpage'u lub przesłać wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu na adres mailowy: konkurs@tarnow.net.pl, a w temacie wiadomości wpisać "Pomsta". 

Na nadsyłanie zgłoszeń macie czas do czwartku, 20 września do godziny 12:00.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie.

Fot. Mateusz Niemczura

Komentarze...