Koszykarze MUKS 1811 Unia Tarnów rozpoczęli ligowy sezon
access_time 2018-10-01 10:30:00
W pierwszej kolejce spotkań o mistrzostwo II ligi koszykówki mężczyzn, debiutujący w tej klasie rozgrywkowej, zespół MUKS 1811 Unia Tarnów podejmował na własnym parkiecie drużynę MCKiS Jaworzno.

Pierwsza kwarta była niezwykle wyrównana i przez większą jej część wynik oscylował w okolicach remisu. Pod koniec nieznacznie lepsi okazali się koszykarze gospodarzy, którzy odskoczyli na kilka punktów i ta część spotkania zakończyła się wynikiem 21:15. W kolejnych dwóch kwartach skuteczniej grali zawodnicy z Jaworzna wygrywając je 11:20 i 16:28. Ostatnia część spotkania należała do gospodarzy, którzy wygrali ją 25:17 jednak to nie wystarczyło, aby wygrać całe spotkanie. Ostatecznie tarnowianie ulegli drużynie z Jaworzna 73:80.

MUKS 1811 Unia Tarnów : Bryzek 21, Palmowski 15, Niemczura 12, Kasperzec 9,Sulowski 8, Stępak 4, Skowron 4
MCKiS Jaworzno: Grochowski 17, Boryka 16, Majchrowski 11, Zawadzki 11, Roszkowski 8, Brzozowski 7, Wróblewski 7, Cepuchowicz 3