Udane występy pięściarzy Tiger Tarnów
access_time 2018-10-01 13:12:00
Bardzo dobrze spisali się reprezentanci Tiger Tarnów, którzy w sobotę brali udział w trzech turniejach bokserskich, rozgrywanych na terenie naszego kraju.

W Myślenicach odbyło się V Międzynarodowe Grand Prix Małopolski, gdzie swoje pojedynki w ładnym stylu wygrali Angelika Hołda, Kinga Misiaszek, Klemens Szczepaniak i Jakub Bukowski, zaś Maria Tomczyk i Ernest Piec zeszli z ringu jako pokonani. 

Kolejna trójka podopiecznych trenera Grzegorza Kuźa - Kevin Rybakowski, Mikołaj Kowalski i Dawid Orzech stoczyli bardzo dobre pojedynki sparingowe. 

Trener Józef Sadko wraz z dwójką swoich podopiecznych pojechał na Śląsk, gdzie odbył się mocno obsadzony turniej bokserski. Bardzo dobry, zacięty i w rezultacie wygrany pojedynek, stoczył nasz niedawny zdobywca Pucharu Polski - Kacper Ciureja. Niestety Maciej Kiwior po bardzo wyrównanym pojedynku przegrał z zawodnikiem gospodarzy.

Trzeci turniej bokserski w którym Tiger Tarnów zaznaczył swoją obecność odbył się w Świdnicy. Tu triumfował Gracjan Ciureja, pokonując na punkty bardzo dobrego i dużo cięższego reprezentanta Ukrainy. 
Gracjan prosto ze Świdnicy udał się do Cetniewa, gdzie wraz z kadrą Polski będzie się przygotowywał do Mistrzostw Europy kadetów, które od 8 października odbędą się w Anapie, w Rosji.

Komentarze...