Paweł Domagała gościem Łukasza Maciejewskiego
access_time 2018-10-16 05:33:00
Aktor, który zapracował na swoją pozycję znakomitymi kreacjami w kabarecie, teatrze, filmie i serialu. W ostatnich latach pracuje niemal non stop. 18 października Paweł Domagała będzie gościem Łukasza Maciejewskiego.

„Serce nie sługa” to film o poszukiwaniu miłości. To zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy właśnie na taką prawdziwą miłość czekają. W jednej z głównych ról – październikowy gość Łukasza Maciejewskiego - Paweł Domagała.

18 października, godz. 19.00

"Serce nie sługa" - po projekcji filmu spotkanie z Pawłem Domagałą

Serce nie sługa – film inspirowany prawdziwą miłością

Daria i Filip - główni bohaterowie filmu znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. Filip to klasyczny „Piotruś Pan” i łamacz damskich serc. Po kolejnej, upojnej nocy, gdy obudzi się obok nowo poznanej dziewczyny, poczuje, że chce zmienić swoje życie i nadać mu sens. Przypomni przyjaciółce propozycję, którą złożył jej kilka lat wcześniej, że jeśli do trzydziestki nie będą w poważnych związkach, to pobiorą się i razem wychowają dziecko. Czy miłość może zacząć się od przyjaźni? Czy faktycznie jest w stanie przetrwać wszystko? A przede wszystkim - czy może trwa wiecznie?

Na ekranie zobaczymy: Romę Gąsiorowską, Pawła Domagałę, Magdalenę Różczkę, Mateusza Damięckiego, Zuzannę Grabowską, Borysa Szyca, Piotra Głowackiego, Tomasza Sapryka, Ewę Kasprzyk, Ewę Chodakowską, Krzysztofa Stelmaszyka oraz Krzysztofa Globisza. Gościnnie wystąpił również polski wokalista Mesajah.

Reżyserem filmu jest Filip Zylber. Film wyprodukował Endemol Shine Polska na zlecenie Telewizji Polsat.

Paweł Domagała - urodzony w 1984 roku w Radomiu aktor, który zapracował na swoją pozycję znakomitymi kreacjami w kabarecie, teatrze, filmie i serialu. W ostatnich latach pracuje niemal non stop. W Kabarecie na Koniec Świata bawi widzów do łez, ale tysiące fanów zdobył też dzięki występom w popularnych serialach i w kinie („Wkręceni”, „Dzień dobry, kocham cię”, „O mnie się nie martw”, „Wszystko przed nami”, „Barwy szczęścia”). Niedawno nagrał swoją debiutancką solową płytę, która przysporzyła mu uznanie krytyków i fanów.

Współpracował z wieloma teatrami m.in. Teatrem Na Woli im. Tadeusza Łomnickiego oraz Teatrem Dramatycznym im. Gustawa Holoubka, Teatrem Montownia, Teatrem Polonia, a także Teatrem Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu.

Na deskach tego ostatniego, jeszcze podczas nauki w liceum, zagrał jedną ze swoich pierwszych ról – postać Ignasia w spektaklu "Trans-Atlantyk" w reżyserii Krzysztofa Galosa. Od czerwca 2016 związany jest z warszawskim Teatrem Kwadrat.

cykl „GOŚCIE ŁUKASZA MACIEJEWSKIEGO”

PAWEŁ DOMAGAŁA

KINO MILLENNIUM: 18 października 2018

Komentarze...