ZPS doceniony przez pacjentów
access_time 2018-10-16 02:52:00
Zespół Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie został wyróżniony tytułem „Hipokrates Małopolski 2018” na powiatowym etapie plebiscytu, organizowanego przez „Gazetę Krakowską”. Pacjenci wybierają w nim najbardziej godnych polecenia lekarzy, pielęgniarki, położne, farmaceutów, a także przyjazne pacjentom przychodnie i szpitale.

Pacjenci docenili Zespół Przychodni Specjalistycznych, oddając głosy w kategorii „Przychodnia przyjazna pacjentowi”. Głosowanie odbywało się za pomocą SMS-ów. - Dziękujemy pacjentom za to, że nam zaufali, docenili i oddali na nas głos. Największa w tym zasługa wszystkich pracowników przychodni – lekarzy, pielęgniarek, personelu porządkowego i administracyjnego. To ich zaangażowanie decyduje o naszym wizerunku w oczach pacjentów – podkreśla Jarosław Kolendo, prezes zarządu Zespołu Przychodni Specjalistycznych. -Ten honorowy tytuł to także zobowiązanie. Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby warunki diagnozowania i leczenia w naszej przychodni były zawsze na najwyższym poziomie. Mam również nadzieję, że uda się zorganizować jeszcze więcej akcji bezpłatnych badań profilaktycznych, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych pacjentów – dodaje Kolendo. W jego ocenie do sukcesu placówki przyczyniły się też odbywające się w weekendy liczne akcje profilaktyczne, organizowane lub współorganizowane przez ZPS, takie jak „Kolorowe Soboty” czy badania bioder dla niemowląt. 
Teraz placówka walczy o miejsce na podium w wojewódzkim etapie plebiscytu „Hipokrates Małopolski 2018”, w którym będzie konkurować między innymi z przychodniami z Krakowa i liczy na głosy pacjentów.

Komentarze...