Dzień Seniora z ZUS
access_time 2018-10-17 04:37:00
Tarnowski oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zaprasza do udziału w Dniu Seniora. Tegoroczna edycja, przebiegająca pod hasłem „Aktywnie i bezpiecznie”, odbędzie się w piątek 26 października (w godz. 10-13) w siedzibie oddziału przy ul. Kościuszki 32.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji Dnia Seniora jest bezpieczeństwo i świadomość prawna osób starszych. Ideą przyświecającą wydarzeniu jest przede wszystkim uaktywnienie seniorów, podniesienie wiedzy na temat ich praw, a także nawiązanie współpracy ze środowiskami skupiającymi osoby w jesieni życia, które owocować będzie wymianą pomysłów i doświadczeń.

W siedzibie tarnowskiego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, zainteresowani będą mogli zasięgnąć porad ekspertów ZUS, Narodowego Funduszu Zdrowia, policji oraz Miejskiego Rzecznika Konsumentów. Seniorzy będą mogli także uczestniczyć w wykładach i prelekcjach o bliskiej im tematyce oraz wziąć udział w uaktywniających atrakcjach.

Akcja przeprowadzona będzie w oddziałach ZUS w całym kraju we współpracy z Polskim Związkiem Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Jej oficjalnymi partnerami są: policja oraz Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Szczegółowy program spotkania dostępny jest poniżej.

Komentarze...