Zwycięstwo koszykarzy MUKS-u 1811 Unii Tarnów
access_time 2018-10-25 08:35:00
W piątej kolejce spotkań o mistrzostwo II ligi koszykówki mężczyzn zespół MUKS 1811 Unia Tarnów podejmował przed własną publicznością drużynę Hensfort Przemyśl.

Pierwsza kwarta spotkania była bardzo wyrównana. Żadnej z drużyn nie udało się wypracować znaczącej przewagi. Ostatecznie wygrali ją gospodarze 24:23. Drużyna z Przemyśla,  walczyła dzielnie w kolejnych kwartach, parokrotnie zbliżała się do MUKS-u 1811 Unii Tarnów na różnicę kilku punktów, jednak zawsze to gospodarze udowadniali, że są dużo bardziej doświadczonym zespołem. Tarnowianie wygrali kolejne części meczu 19:12, 23:22, 21:16 i całe spotkanie 87:73.
Kolejny mecz koszykarze MUKS-u rozegrają w Katowicach z drużyną AZS AWF Mickiewicz Romus.