Koncert Irena Santor dla hospicjum Via Spei
access_time 2018-11-02 04:09:00
19 listopada o godz. 18.00 na scenie Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie wystąpi niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki – Irena Santor.

Uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy Artystka zaprezentuje na naszej scenie recital PUNKT WIDZENIA. W programie usłyszymy znane i lubiane przeboje Artystki, piosenki z okrytej platyną płyty „Kręci mnie ten świat” oraz najnowszej płyty „Punkt widzenia”, która entuzjastycznie przyjęta przez recenzentów, zdobyła także serce i uznanie publiczności. Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z legendą polskiej sceny, wypełnione melancholijnym urokiem, interpretacyjnym kunsztem oraz unikatowymi emocjami, z których zrodziły się najznakomitsze kompozycje Artystki.

Irena Santor wystąpi z towarzyszeniem zespołu muzycznego w składzie:
Mariusz Dubrawski – fortepian
Wojciech Ruciński – kontrabas
Grzegorz Poliszak – perkusja.

Rezerwacja miejsc: tel. (14) 656 02 36, rezerwacja@kromkachleba.pl

Karty wstępu dostępne są dla wszystkich, którzy chcą wesprzeć budowę hospicjum Via Spei poprzez przekazanie darowizny nie mniejszej niż 60 i 80 zł
w Hotelu-Restauracji Bristol w Tarnowie, ul. Krakowska 9
w biurze Fundacji Kromka Chleba Pl. Kazimierza Wielkiego 5

Koncert organizuje Fundacja Kromka Chleba w Tarnowie, a całkowity dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na realizację prac wykończeniowych w budynku hospicjum stacjonarnego Via Spei. Każde takie wydarzenie pomaga w budowie - w hospicjum właśnie zostały wykonane warstwy podłogi (wylewki cementowe z ociepleniem i izolacjami przeciwwilgociowymi) i aktualnie Fundacja przystępuje do układania płytek ceramicznych w pomieszczeniach. W kolejności planowane jest ocieplenie budynku hospicjum i wykonanie tynków zewnętrznych. 

Organizator: Fundacja Kromka Chleba
Sponsorzy: ATB Tamel, Leier, Bruk Bet, Powiat Tarnowski Patronat medialny: TVP Kraków, Radio RDN, Gazeta Krakowska Kurier Tarnowski, portal tarnow.net.pl 

Komentarze...