Chodź potańczyć! Wygraj bilet na fajfy w Mościcach [KONKURS]
access_time 2018-11-14 07:00:00
17 listopada o godz. 18.00 w Centrum Sztuki Mościce rozpocznie się kolejny wieczorek taneczny w rytmie złotych przebojów "Fajfy w Mościcach".

 „Fajfy” w rytmie złotych przebojów pod hasłem „Chodź potańczyć”. Nowe przedsięwzięcie, powracające do tradycji wieczorków tanecznych sprzed lat, organizowanych właśnie tu, w Domu Kultury Zakładów Azotowych.Będą to spotkania integracyjne w rytmie ponadczasowych przebojów. Równo o godz. 18.00 w klubowo-kawiarnianej oprawie, zaserwujemy państwu smakowity zestaw: znane i lubiane przeboje taneczne, dobre towarzystwo i słodką przekąskę.
Zabawę poprowadzą: Krzysztof Borowiec, który dobierze muzyczny repertuar i przybliży lokalną scenę muzyczną sprzed lat i Ryszard Stankowski, który zadba o nasze samopoczucie i integrację na parkiecie.
Za państwa sugestią wprowadzamy rezerwację stolików. Stoliki są numerowane i będą rezerwowane na państwa nazwiska. Rezerwacji można dokonać telefonicznie w kasie CSM po wykupieniu miejsc (tel. 14 633 46 04). Prosimy o wpisanie numeru przydzielonego stolika na bilecie.
 
Centrum Sztuki Mościce
17 listopada 2018 r. godz. 18.00 -  21.00  Antresola
Bilet: 30 zł

Cena biletu zawiera: wstęp na wydarzenie i słodki poczęstunek z kawą/herbatą
Sprzedaż biletów: on - line : www.csm.tarnow.pl i Kasa CSM
ul. Traugutta 1, 33 - 101 Tarnów
 tel. 14 633 46 04

 

UWAGA KONKURS!

Dzięki uprzejmości Centrum Sztuki Mościce, mamy dla was trzy pojedyncze zaproszenia na sobotnie fajfy!

Jeśli chcesz wygrać jedno z nich, napisz w komentarzu pod postem na naszym FanPage'u przy jakiej muzyce lubisz tańczyć? Zwyciężą autorzy najciekawszych odpowiedzi.

Jeśli nie masz Facebooka, odpowiedź prześlij wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu na adres mailowy: konkurs@tarnow.net.pl, w temacie wiadomości wpisz "Fajfy w Mościcach"

Na nadsyłanie odpowiedzi macie czas do 16 listopada do godziny 12:00.

Powodzenia!

Zwycięzcy konkursu zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową lub telefoniczną.

 Fot. Źródło CSM

Komentarze...