Korowód Świętych przejdzie ulicami Zakliczyna
access_time 2018-10-30 13:51:00
31 października w Zakliczynie po raz drugi uformuje się Korowód Świętych, który przejdzie ulicami miasta ze Szkoły Podstawowej przy ul. Malczewskiego, przez Rynek, Jagiellońską i Klasztorną do kościoła parafialnego pod wezwaniem Matki Bożej Anielskiej Ojców Franciszkanów.

Organizatorem tego wydarzenia jest Parafia pw. Matki Bożej Anielskiej Ojców w Zakliczynie przy współpracy ze Szkołą Podstawową w Zakliczynie, Szkolnym Kołem Wolontariatu, Oazą Rodzin oraz druhami z OSP Zakliczyn. Celem wydarzenia jest promowanie wartości chrześcijańskich i przypomnienie, że mamy pięknych świętych, którzy orędują za nami w niebie.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych do spotkania w budynku Szkoły Podstawowej przy ulicy Malczewskiego 56 od godziny 16.15. Następnie ok. 16.30 uformujemy korowód i z radosnym śpiewem przy akompaniamencie scholi i Oazy Rodzin udamy się ulicami miasta do kościoła. Korowód dotrze do kościoła pw. Matki Bożej Anielskiej Ojców Franciszkanów, gdzie będzie sprawowana msza św. w intencji uczestników, po zakończeniu której wszystkich uczestników korowodu czeka niespodzianka. 

Komentarze...