Tarnowskie Targi Mama i Dziecko
access_time 2018-11-13 03:55:00
20 wystawców, bezpłatne warsztaty i prelekcje, strefa zabaw mega klockami oraz „TATY warsztaty”, czyli strefa dla ojców i dzieci – to wszystko podczas IV edycji Targów Mama i Dziecko organizowanych 18 listopada w Hotelu Tarnovia przez Stowarzyszenie Mamy Tanów. To jedyne tego typu wydarzenie w regionie dla rodzin z Tarnowa i okolic.

- Podczas tegorocznych targów uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertą lokalnych wystawców, których oferta skierowana jest do rodzin na każdym etapie ich życia, a także z ofertą ogólnopolskich firm, których działalność jest związana ze zdrowym, ekologicznym i świadomym rodzicielstwem – mówi Wiesława Kobis ze stowarzyszenia Mamy Tarnów. - Zapanowaliśmy także prelekcje edukacyjne dla rodziców - dodaje.

Tym razem, poza mini prelekcjami edukacyjnymi dla rodziców, przygotowane zostały dodatkowo zajęcia dla ojców: „TATY warsztaty” z dziećmi: „Zabawkowy ostry dyżur”, czyli wspólne naprawianie zabawek, zajęcia geologiczno-archeologiczne „Tajemnicze wykopaliska” oraz „Warkoczyki i Kucyki”, czyli jak uczesać córkę i przeżyć. Warsztaty są bezpłatne, obowiązują jednak zapisy.

Targi rozpoczną się o godz. 10.00 i potrwają do godz. 15.00.

Komentarze...