Koncert K.A.C i Mercurius
access_time 2018-11-26 04:44:00
Tarnów jest miastem, które od zawsze rodzi dużą ilość artystów. Na płaszczyźnie muzycznej możemy wymieniać wielu wybitnych autorów, którzy mają już za sobą wiele osiągnięć na arenie krajowej i międzynarodowej. Jednak od czasu do czasu pojawiają się młodzi, który nie ustępując profesjonalizmem doświadczonym muzykom, niosą ze sobą powiew świeżości. Tarnowskie Centrum Kultury wychodzi naprzeciw inicjatywom tarnowskich zespołów, które niosą ze sobą wartości artystyczne i tworzy okazję do zaprezentowania się na arenie lokalnej. Tarnowskie zespoły K.A.C i Mercurius będą miały szansę zaprezentowania się w Piwnicach TCK już 14 grudnia 2018 roku.

Koncert K.A.C i Mercurius 
Miejsce: Piwnice TCK (Tarnów, Rynek 5),
Data: 14.12.2018 r.,godz: 20:00
Bilety: 10zł
Sprzedaż biletów: Online na stronie www.tck.pl lub w Biurze Obsługi TCK(Tarnów, Rynek 5) od 21 listopada.
Więcej na www.tck.pl
 
K.A.C to zespół, który, jak sam o sobie mówi, ‘Wskrzesza Rock&Rolla!’. Ostatnio stało się o nich głośno za sprawą udziału wokalisty Maksymiliana Kwapień w popularnym programie The Voice of Poland TVP. Tarnowianin zakwalifikował się do etapu nagrań na żywo, zachwycając wszystkich swoją unikalną barwą głosu. Zespół K.A.C jest gwarantem genialnego koncertu, przepełnionego energią i świeżością młodego pokolenia! 

W skład zespołu wchodzą:

Maksymilian Kwapień – wokal,
Dominik Sędziak - gitara prowadząca,
Maciek Wąż - gitara rytmiczna,
Karol Podsiadło – bas, 
Piotr Ptaśnik - perkusja.

Chłopaki zaprezentują głównie autorskie numery, które łączą ze sobą polskie teksty z klimatem kalifornijskiego rocka z lat 80'. Cały zespół udowadniał już nie raz, że z każdym koncertem starają się grać na 100% swoich możliwości!

Mercurius jest tarnowskim zespołem, tworzącym w klimacie rocka/metalu alternatywnego. Zespół w oryginalny sposób łączy melodyjność z agresywnymi riffami, tworząc unikalne brzmienie zespołu. 

Aktualny skład zespołu tworzą: 

Mateusz Mazanek - wokal, 
Mateusz Kuchyt - gitara, 
Adrian Kuchyt- gitara, 
Patryk Pogan - bas, 
Jakub Piotrowski - perkusja.

24 listopada odbędzie się premiera singla wraz z teledyskiem, będącego zapowiedzią pierwszej płyty zespołu. Mateusz i Adrian zaczynali swoją przygodę z gitarą ucząc się w S.M.Rock - Szkoła Muzyków Rockowych i niejednokrotnie grali na scenie Tarnowskiego Centrum Kultury, więc koncert wzbudzi wiele pozytywnych wspomnień!

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A