"Zimowa przygoda" i rodzinne warsztaty w CSM
access_time 2018-11-30 05:57:00
9 grudnia o godz. 15.00 Centrum Sztuki Mościce zaprasza na spektakl "Zimowa przygoda". Wcześniej odbędą się kolejne warsztaty z cyklu "Zaczarowany Teatr Wyobraźni".
Zaczarowany Teatr Wyobraźni - warsztaty rodzinne 
 
Zapraszamy najmłodszych od 4 do 6 roku życia i ich rodziców / opiekunów na zajęcia rozwijające wyobraźnię, motorykę i słownictwo dzieci. A wszystko to okraszone świetną zabawą. Liczba miejsc ograniczona!
Warsztaty odbędą się 9 grudnia 2018 r. w godz. 13.30 -14.30 w Centrum Sztuki Mościce
 
Zajęcia poprowadzą aktorzy z Teatru Lalek Rabcio. Podczas warsztatów, poprzez zabawę, będziemy poznawać magię teatru. A przede wszystkim kształtować wyobraźnię.
W programie: zabawy i ćwiczenia teatralne (rozgrzewające, relaksacyjne, koncentrujące, rozwijające wyobraźnię teatralną), praca z przedmiotem i rekwizytem – odkrywanie teatralnej urody i nowych funkcji przedmiotów codziennego użytku, budowanie obrazów plastycznych operujących symbolem i metaforą, odkrywanie możliwości głosowych (ćwiczenia emisyjne, dykcyjne, zabawy głosem), przekładanie słowa na obraz i sytuację dramatyczną.
UWAGA! Prosimy przynieść obuwie zamienne dla dziecka.
 
Centrum Sztuki Mościce
9 grudnia 2018 r. godz. 13.30 – 14.30 Sala baletowa CSM
Czas trwania: 60 minut.
Koszt: 10 zł od dziecka (opiekunowie nie płacą)
Sprzedaż biletów i rezerwacja: Kasa CSM
 
Liczba miejsc ograniczona!

Po warsztatach zapraszamy na interaktywny spektakl "Zimowa przygoda" Teatru Lalek Rabcio.

Fot. Źródło CSM

 
"Zimowa przygoda" 
Zapraszamy na spektakl dla dzieci "Zimowa przygoda" Teatru Lalek Rabcio, który odbędzie się 9 grudnia 2018 r. o  godz. 15.00 w Centrum Sztuki Mościce.
Gdy za oknem pada śnieg, a Babcia zrobiła już ciepłe rękawiczki i szaliki dla całej rodziny, największym marzeniem dzieci jest zabawa na śniegu. A najlepszą zabawą jest ulepienie bałwanka – z czarnymi oczkami, guzikami i marchewkowym nosem.  Ale nasi bohaterowie dali coś jeszcze – dali Bałwankowi SERCE. Lecz bywa, że niektóre zabawy źle się kończą – szczególnie gdy podczas ślizgania wpada się pod motor – i to motor Dziadka.  Na szczęście – gdy jest się Bałwankiem – można się poskładać, a brakującego nosa poszukać u Przekupki – byle by nie był to burak, pietruszka lub cebula. Jednak po każdym wypadku wizyta u lekarza jest konieczna. A lekarz zmierzy temperaturę, prześwietli i zbada wzrok. A na koniec zaleci naukę w szkole muzycznej…Tylko jak tu zagrać na tak dziwnym instrumencie? Z której strony dmuchać?  Ale najważniejsze dopiero ma się wydarzyć. Nasz Bałwanek oddaje swoje serce Pawłowi, podwórkowemu łobuziakowi, lecz tutaj nie zdradzimy, co z tego wyniknie. Zima jest piękna. A kto nie wierzy, niech przyjdzie i zobaczy. 
Spektakl dla dzieci od 3 lat 
Czas trwania: 60 minut
 
Centrum Sztuki Mościce
9 grudnia 2018 r. godz. 15.00 sala widowiskowa
Cena biletu: 18 zł dorośli, 15 zł dzieci
Sprzedaż biletów: on - line: www.csm.tarnow.pl i Kasa CSM  
ul. Traugutta 1, 33 - 101 Tarnów
tel. 14 633 46 04
 
Komentarze...