Dzień otwarty sali widowiskowej Centrum Sztuki Mościce
access_time 2018-12-07 05:43:00
Centrum Sztuki Mościce zaprasza na dzień otwarty sali widowiskowej, który odbędzie się w poniedziałek 17 grudnia w godz. 10:30-14:40. Weź udział w warsztatach z prezentacją scenotechniki, obejrzyj spektakl stworzony przez osoby niesłyszące. Zobacz jak wygląda sala widowiskowa po modernizacji.

Program: 

  • godz. 10.30 - warsztaty na sali widowiskowej z prezentacją scenotechniki 
  • godz. 11.00 - "Królowa śniegu" - spektakl muzyczny 
  • godz. 11.50 „Mali giganci”- film przyrodniczy BBC Earth 
  • godz. 13.00 - "Królowa śniegu" - spektakl muzyczny
  • godz. 13.50 - „Mali giganci”- film przyrodniczy BBC Earth

Warsztaty na sali widowiskowej z prezentacją scenotechniki - przetestujemy wytrzymałość nowej sceny, zaglądniemy za kulisy, sprawdzimy możliwości nowoczesnej konsoli nawigującej światło i dźwięk.  

"Królowa śniegu" spektakl muzyczny w wykonaniu uczniów Szkoły dla Niesłyszących i Słabosłyszących. To inscenizacja, w której nie pada ani jedno słowo, jednak jak się okazuje nie trzeba wcale mówić, by móc wyrazić ludzkie uczucia: smutku, gniewu, szczęścia czy miłości. Atutem sztuki są kostiumy, rekwizyty młodych artystów i znakomita muzyka. Towarzyszcie Gerdzie w poszukiwaniach ukochanego brata Kaja, przeżyjcie razem baśniowe przygody! Czas spektaklu: 40 minut
Obsada: Królowa Śniegu - Milena Pres, Kaj -Szczepan Musiał, Gerda -Zuzanna Pilch, Rozbójniczka- Anna Dziaduła, Królowa kwiatów- Izabela Gajda
Reżyseria i choreografia: Beata Sutkowska
Kostiumy, scenografia: Ewa Gajewska, Magdalena Błaszak

Mali giganci”- film przyrodniczy BBC Earth 
 „Mali giganci” to produkcja, która przeniesie widzów w zadziwiający świat miniaturowych bohaterów pokazując, że im ktoś jest mniejszy, tym większe są jego przygody. Ten film ukazuje, jak wielką odwagą i „super-mocami” muszą wykazać się małe stworzenia, by uciec przed niebezpieczeń-stwem i wygrać w walce o przetrwanie. Czas filmu: 42 minuty.


Centrum Sztuki Mościce
17 grudnia godz. 10.30 - 14.40 Sala widowiskowa

Spektakl i film dla dzieci w wieku przedszkolnym i klas I-III szkoły podstawowej.
Warsztaty dla dzieci w wieku szkolnym, rodzin, osób indywidualnych.
Zapisy i rezerwacje dla  grup zorganizowanych:
edukacja@csm.tarnow.pl  tel. 14 633 46 15 lub 14 633 46 27
www.csm.tarnow.pl


Modernizacja sali została przeprowadzona w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, którego pieniądze pochodzą z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Nasz projekt nazywa się „II etap modernizacji Centrum Sztuki Mościce - sala widowiskowa spełniająca nowoczesne wymagania publiczności, artystów, wymogi bezpieczeństwa”.
Projekt dofinansowany jest w ramach konkursu RPMP.06.01.03-IZ.00-12-054/16 dla 6 Osi priorytetowej Dziedzictwo regionalne, Działania 6.1 Rozwój dziedzictwa kulturowego i naturalnego, Poddziałanie 6.1.3 Rozwój instytucji kultury oraz udostępnianie dziedzictwa kulturowego.

Komentarze...