Warsztaty w ferie "Żywa maszyna"
access_time 2018-12-31 03:02:00
Centrum Sztuki Mościce zaprasza na warsztaty dla dzieci w wieku 6 - 10 lat, inspirowane ciałem człowieka. Dzieci poznają podstawy anatomii i spojrzą na ciało przez pryzmat ruchu i sztuki. Zajęcia odbędą się 21 - 25 stycznia 2019 r. w godz. 9.00 - 15.00 w Centrum Sztuki Mościce.

Co się będzie działo ? 
Człowiek w ruchu. Ruch w sztuce. Co powoduje, że się poruszamy? Warsztaty przewidują dużo zajęć ruchowych - indywidualnych i zespołowych. Uczestnicy poprzez ruch odnajdą na ciele i sprawdzą działanie poszczególnych części – kości, mięśni i niektórych organów. Zainspirowani działaniami artystów (tj. Leonardo da Vinci, Aleksander Calder, Theo Jansen) dzieci będą tworzyć przestrzenne prace plastyczne, żywe rzeźby i poruszające się konstrukcje, inspirowane własnym ciałem.
Poza doświadczeniami i działaniami plastycznymi przewiduje dwie przerwy, w tym dłuższą na przygotowanie posiłku i relaks. W programie przewidziany jest seans filmowy i codzienna gimnastyka poranna z przyrządami.

Każdego dnia zapewniamy: zimne i ciepłe napoje, produkty do przygotowania drugiego śniadania, ubezpieczenie, warsztaty prowadzone przez specjalistów, obecność 2 osób dorosłych w czasie zajęć

UWAGA! Prosimy o zapewnienie dziecku większej ilości wody oraz jedzenia we własnym zakresie tak, żeby wytrzymało do godziny 15.00. Prosimy o wyposażenie dzieci w obuwie zamienne.             

Zapisy/ Bilety
Aby zapisać dziecko zarezerwuj miejsce pod numerem telefonu 14 633 46 11 (pon. - piąt. w godz. 9.00 - 15.00). Kup bilet w ciągu 4 dni od rezerwacji (kasa lub przelew). Cena za cały tydzień wynosi: 220 zł za dziecko.
Rezerwacje bez wykupionego biletu będą automatycznie anulowane. Nie można zakupić biletu bez wcześniejszej rezerwacji.

Prowadzenie: Szkółka sportowo-rekreacyjna FIKOŁKI

FIKOŁKI to projekt Agaty Dudy - znanej dużej liczbie dorosłych ćwiczących fitness czy na siłowni. Z wykształcenia jest plastyczką, jednak sprawność manualną i pasję tworzenia realizuje w obszarze kultury fizycznej. Magister wychowania fizycznego, trenerka personalna (ze specjalizacją kulturystyka i odżywianie), instruktorka fitness (choreografia, wzmacnianie, zdrowy kręgosłup), instruktorka sportu m.in. ze specjalizacją gimnastyka, trenerka fitness. Anatomię zgłębiała na studiach i licznych kursach doszkalających - bez jej znajomości nie sposób zrozumieć funkcjonowania ludzkiego ciała. Jest byłą zawodniczką sportów walki. Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywała w Global Boxing Tarnów.


Centrum Sztuki Mościce
21 - 25 stycznia 2019 r.  godz. 9.00 - 15.00

ul. Traugutta 1, 33 - 101 Tarnów
Koszt: 220 zł od dziecka
Rezerwacje:  pod nr. tel. 14 633 46 11, pn. - pt. w godz. 9.00 - 15.00
Rezerwacja biletów ważna 4 dni
www.csm.tarnow.p

Komentarze...