Dodatkowy, wieczorny spektakl "Trans - Atlantico"
access_time 2019-01-29 15:50:00
Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie zaprasza na dodatkowy pokaz spektaklu "Trans - Atlantico" na podstawie „Trans-Atlantyku” i „Dziennika 1953-1969” Witolda Gombrowicza, który odbędzie się w środę, 30 stycznia, o godz. 18:00.

„Trans - Atlantico” to opowieść o pierwszych latach spędzonych przez Gombrowicza w zdumiewająco odmiennej kulturowo, upalnej i egzotycznej Argentynie. Zderzenie polskości z południowym smakiem, konserwatywnego patriotyzmu z wolnością nowego życia na obczyźnie zaowocowało powieścią, w której Gombrowicz w przenikliwy i ironiczny sposób rozprawił się z narodowymi mitami, anachronizmami i stereotypami, powieścią, która jest, wciąż aktualną i bardzo w dzisiejszych czasach potrzebną, obroną niezależności jednostki i manifestacją indywidualizmu.

Występują: Ewa Sąsiadek, Maciej Babicz, Aleksander Fiałek, Stefan Krzysztofiak, Jerzy Pal, Ireneusz Pastuszak, Tomasz Schimscheiner (gościnnie), Kamil Urban oraz Tomasz Wiśniewski.

Spektakl dla widzów od 18 roku życia.

Premiera odbyła się 27 stycznia

Najbliższe terminy grania:

29 stycznia, godz. 19:00, cena promocyjna 18 zł od osoby

30 stycznia, godz. 18:00, cena promocyjna 18 zł od osoby

Czas trwania spektaklu: 95 minut

UWAGA!

Mamy dla Was pięć podwójnych zaproszeń na jutrzejszy spektakl o godz. 18:00. Zgłaszajcie się w komentarzach pod postem konkursowym na naszym Fanpage. Macie czas do środy, 30 stycznia, do godziny 12:00.

Zwycięzcy konkursu zostaną poinformowani o wygranej w wiadomości prywatnej na Facebook.

Powodzenia!

Fot. Paweł Topolski

Komentarze...