"Tradycja Kreacja Transformacja" w BWA
access_time 2019-01-29 03:20:00
Biuro Wystaw Artystycznych i Instytut Sztuki PWSZ w Tarnowie zapraszają w czwartek 31 stycznia o godz. 18:30 na wernisaż wystawy "Tradycja Kreacja Transformacja"

Tradycja Kreacja Transformacja

Wernisaż w czwartek 31.01.2019, g. 18:30
BWA Tarnów / Pałacyk Strzelecki, wstęp wolny
Wystawa czynna do 5.02.19

Uczestnicy: Joanna Bałut, Natalia Biskup, Justyna Biś, Natalia Grzech, Ewelina Marek, Aleksandra Sikora, Marta Szreder, Justyna Wojtanowska, Przemysław Zastępa, Kamil Żurek, Monika Fugiel, Jadwiga Stach, Sylwia Kozyra.

Wystawa prac studentów II i III roku Zakładu Wzornictwa Instytutu Sztuki PWSZ w Tarnowie to finał projektu naukowego w ramach którego odbył się cykl warsztatów z zakresu tradycyjnych technik rękodzielniczych. Były to: warsztaty batiku prowadzone przez Aleksandrę Herisz z Bytomia, warsztaty wikliny prowadzone przez mistrza wikliniarstwa Grzegorza Gordata z Modlina i warsztaty papieru czerpanego prowadzone przeze Aleksandrę Zubę-Benn. Na wystawie zostaną zaprezentowane prace, które powstały w czasie warsztatów oraz te, w których poznane techniki zostały wykorzystane przez studentów do realizacji autorskich obiektów.

Kierownik projektu naukowego: dr Aleksandra Zuba-Benn.

Praca naukowa finansowana ze środków Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie.

Termin projektu: 06.03.2018 - 06.03.2019

Komentarze...