Rekrutacja do projektu "Ponowny strat w aktywność zawodową"
access_time 2019-01-31 03:36:00
Spółdzielnia Socjalna SerwiS zaprasza do udziału w projekcie „Ponowny start w aktywność zawodową”. Przeznaczony on jest dla osób biernych zawodowo lub bezrobotnych, mających ukończony 30. rok życia i mieszkających na terenie subregionu tarnowskiego (Tarnów oraz powiaty tarnowski, brzeski i dąbrowski). Do projektu zakwalifikowanych zostanie 130 osób spełniających te kryteria.

W ramach realizacji projektu Spółdzielnia Socjalna SerwiS zapewnia m.in.: trwające średnio pół roku staże zawodowe ze stypendium stażowym, szkolenia zawodowe ze stypendium szkoleniowym, zwrot kosztów dojazdu dla uczestników dojeżdżających na staże i szkolenia zawodowe, pośrednictwo pracy, doradztwo zawodowe, coaching zawodowy oraz opracowanie Indywidualnego Planu Działania dla każdego uczestnika.

Druga tura rekrutacji do projektu rozpocznie się w poniedziałek 18 lutego i potrwa do piątku 1 marca. Zgłoszenia przyjmowane będą w godz. 9-15 w biurze projektu przy ul. Bitwy o Wał Pomorski 1. Bliższe informacje dostępne są na stronie: www.ponownystart.pl. Uzyskać je można również pod numerem telefonu 535-191-921 lub pisząc na jeden z trzech maili: m.mika@spoldzielniaserwis.pl, a.gacek@spoldzielniaserwis.pl lub p.witek@spoldzielniaserwis.pl.

Komentarze...