Antywalentynkowy Maraton Grozy [KONKURS]
access_time 2019-02-05 08:48:00
15 lutego, czyli dzień po Walentynkach, w kinie Cinema3D spotkają się wielbiciele mocnych wrażeń, by uczcić własne święto - Antywalentykowy Maraton Grozy z 3 przerażającymi filmami. Będzie to wyjątkowe wydarzenie dla fanów horrorów i nieprzespanych nocy.

Antywalentynkowy Maraton Grozy

15 lutego zdarzy się coś strasznego. Tej nocy w CINEMA3D zdarzy się Antywalentykowy Maraton Grozy z 3 przerażającymi filmami. Wyjątkowe wydarzenie dla fanów horrorów i nieprzespanych nocy. Chcesz zostać uczestnikiem prawdziwej uczty najlepszego kina grozy? Zagramy mrożące krew w żyłach horrory.

Start maratonu: 15 lutego, godz 23:00
Zagramy 3 horrory: MROK, ZAKON ŚWIĘTEJ AGATY, ZABIJ I ŻYJ
Wersja: 2D | Napisy
Cena biletu - Anty walentynkowy Maraton Grozy | 30 zł

Bilety do nabycia w kasach kina lub systemie sprzedaży online na stronie www.cinema3d.pl
Informujemy, że nie jest prowadzona rezerwacja miejsc dla tego wydarzenia.
Podczas maratonu obowiązuje dolewka dowolnego napoju GRATIS!

MROK
95 min.| Horror | Reż. Justin P. Lange | Austria 2018

Porównywana do kultowego obrazu „Pozwól mi wejść” mroczna i brutalna historia o przyjaźni dwojga samotnych nastolatków i ich nieokiełznanych instynktach. Odważny debiut reżysera i scenarzysty Justina P. Lange’a w błyskotliwy sposób łączy krwawy horror o zombie z przejmującym motywem dorastania i społecznego wykluczenia. W roli głównej hipnotyzująca Nadia Alexander, laureatka nagrody dla Najlepszej aktorki na festiwalu FrightFest. „Mrok” został nagrodzony za Najlepszy Scenariusz na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Fantastycznych Fantaspoa.

Ukrywająca się w lasach nieumarła nastolatka (Nadia Alexander) w trakcie polowania spotyka niewidomego chłopca (Toby Nichols), który właśnie wydostał się z rąk przetrzymującego go porywacza. Oboje doświadczyli ogromnego okrucieństwa ze strony dorosłych, co sprawia, że szybko nawiązują bliską więź. Ich zaskakująca przyjaźń i wspólna walka z demonami przeszłości zaczną zbierać krwawe żniwo.

Zwiastun filmu MROK:

 

 

ZAKON ŚWIĘTEJ AGATY
Tytuł oryginalny: “St. Agatha”

2016/Horror/90 min

Mary (debiutująca na dużym ekranie Sabrina Kern) – młoda, ciężarna kobieta szuka schronienia w klasztorze na prowincji stanu Georgia. Zakonnice przyjmują ją i obiecują pomoc, ale w zamian oczekują bezwzględnego przestrzegania reguł zgromadzenia i wyrzeknięcia się zepsucia, jakie niesie ze sobą „zewnętrzny świat”. Mary przystaje na te warunki, widząc w klasztorze idealne miejsce dla narodzin dziecka. Z czasem jednak to, co wydawało się bezpiecznym azylem, zaczyna odsłaniać swoją prawdziwą, przerażającą naturę. Czy prześladowana przez widma przeszłości i niemogąca nikomu zaufać Mary, znajdzie w sobie siłę, by wyzwolić się spod kontroli demonicznej matki przełożonej (Carolyn Hennesy) i ocalić duszę swoją oraz nienarodzonego dziecka?

Zwiastun filmu: ZAKON ŚWIĘTEJ AGATY:

 

 

ZABIJ I ŻYJ
98 min./ Horror, Thriller / Reż. Colin Minihan / Kanada 2018

Co zrobisz, gdy Twoja ukochana osoba niespodziewanie zwróci się przeciwko Tobie? „Zabij i żyj” to żywiołowa, pełna fabularnych twistów i pozbawiona hamulców filmowa jazda bez trzymanki z rewelacyjnymi rolami Brittany Allen i Hannah Emily Anderson. Bezlitosny horror o miłości, która potrafi być zabójcza. Film w reżyserii Colina Minihana, twórcy cenionych horrorów „Krew na piasku” i „Tropiciele mogił” (jako połowa duetu The Vicious Brothers. Światowa premiera „Zabij i żyj” odbyła się podczas festiwalu filmowego SXSW w Austin.

Jackie (Hannah Emily Anderson) i Jules (Brittany Allen) wyjeżdżają do malowniczego domu nad jeziorem, aby uczcić pierwszą rocznicę ślubu. Żadna z kobiet nie spodziewa się, że idylliczne lasy, będące scenerią dla gorącego uczucia, staną się areną przemocy i makabrycznej gry w kotka i myszkę.

Zwiastun filmu:"ZABIJ I ŻYJ":


Start maratonu: 15 lutego I godz 23:00
Zagramy 3 horrory: MROK | ZAKON ŚWIĘTEJ AGATY| ZABIJ I ŻYJ|
Wersja: 2D | Napisy

Cena biletu - Antywalentynkowy Maraton Grozy | 30 zł

Bilety do nabycia w kasach kina lub systemie sprzedaży online na stronie www.cinema3d.pl
Informujemy, że nie jest prowadzona rezerwacja miejsc dla tego wydarzenia.
Podczas maratonu obowiązuje dolewka dowolnego napoju GRATIS!

 

UWAGA KONKURS!

Chcesz wygrać podwójną wejściówkę na Antywalentynkowy Maraton Grozy?

Wejdź na naszą stronę na Facebooku: przejdź do strony
Oznacz z kim chciałbyś pójść, a w komentarzu pod postem konkursowym odpowiedz na pytanie, czy Walentynki to święto miłości czy raczej festiwal kiczu i komercji? Uzasadnij zdanie. Najciekawsza odpowiedź zostanie nagrodzona.

Macie czas do 14 lutego, do godz. 9.00.

Powodzenia!

Komentarze...