Kolacja walentynkowa z Matteo Brunettim [KONKURS]
access_time 2019-02-06 12:31:00
Do święta zakochanych pozostało już niewiele czasu. Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na romantyczną niespodziankę dla drugiej połówki, spieszymy z pomocą. 16 lutego o godz. 19:00 w Restauracji Stara Łaźnia rozpocznie się wyjątkowa kolacja, która sprawi, że ten wieczór na pewno będzie niezapomniany. Mamy dla was konkurs, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na kolację z Matteo Brunettim.

Szukasz idealnego prezentu na Walentynki? Zabierz swoją drugą połówkę na pobudzającą zmysły kolację, której menu przygotuje Matteo Brunetti - sobota, 16 lutego, Restauracja Stara Łaźnia w Tarnowie.

Finalista MasterChef i jednocześnie przystojny ambasador kuchni włoskiej w Polsce, Matteo Brunetti zatroszczy się o wasze kubki smakowe, przygotowując kolację z pięciu dań kuchni włoskiej. O strawę dla ducha zadbają z kolei utalentowani tarnowscy muzycy - Katarzyna Kołodziej Keyt (skrzypce), Ilona Krawczyk (wokal) i Robert Gorzkowski (DJ). Natomiast zmysł dotyku pobudzi Marek Bukała, dzięki któremu każda z par będzie miała okazję poczuć się jak Patrick Swayze i Demi Moore w jednej z najbardziej zmysłowych filmowych scen miłosnych i własnoręcznie wykonać gliniane naczynie z indywidualną dedykacją.

Bilety w cenie 170 zł od osoby można zakupić w restauracji lub online

 

UWAGA KONKURS!

Znasz powiedzenie "przez żołądek do serca" i zgadzasz się z nim? Podziel się z nami propozycją na danie, które warto zaserwować w Walentynki, ponieważ podbija serce. Możesz to zrobić w formie tekstu, zdjęcia, grafiki, a nawet filmiku. Swoją odpowiedź zamieść w komentarzu pod postem konkursowym na naszym Facebooku. Będzie nam również bardzo miło, jeśli polubisz nasz FanPage.

Jeśli nie masz Facebooka, odpowiedź prześlij wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu na adres mailowy: konkurs@tarnow.net.pl w temacie wiadomości wpisz "Kolacja walentynkowa".

Na nadsyłanie zgłoszeń macie czas do 14 lutego do godziny 12:00. 

Podwójne zaproszenie na kolację z Matteo Brunettim otrzyma osoba, która zaskoczy nas najciekawszą odpowiedzią.

Zwycięzca konkursu zostanie poinformowany o wygranej telefonicznie lub w wiadomości prywatnej na Facebooku.

Komentarze...