Tiger Tarnów Drużynowym Mistrzem Małopolski
access_time 2019-02-25 11:49:00
Pięściarze z Tiger Tarnów kolejny raz z rzędu wywalczyli pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej. Mistrzostwa Małopolski w boksie odbyły się w dniach 22-23 lutego w Krakowie.

Na najwyższym stopniu podium stanęli: kadetka Justyna Bednarek w wadze 50 kg, młodzik Jakub Subocz (44,5 kg), kadetka Patrycja Bednarek (57 kg) , kadet Kacper Ciureja (57 kg), kadet Kewin Rybakowski (80 kg) kadet Krystian Krajewski (80 kg +), junior Gracjan Ciureja (49 kg), junior Bartosz Koszyk (52 kg), senior Al Naser Adnan (75 kg).

Srebrne medale wywalczyli: junior Maciej Basta (56 kg), młodzik Michał Bednarek (50 kg), senior Klemens Szczepaniak (81 kg).

Brązowe medale zdobyli: juniorka Paulina Bednarek i junior Bruno Potok (81 kg).

W narożniku sekundowali trenerzy: Józef Sadko, Grzgorz Basta i Piotr Biś.

Na mistrzostwach zabrakło Kingi Misiaszek, która obecnie przebywa w Wiśle na zgrupowaniu kadry Polski Juniorek.