Ostatni mecz koszykarek MKS PM
access_time 2019-03-04 07:43:00
Walczące w finale „A” rozgrywek o mistrzostwo II ligi koszykówki kobiet, zawodniczki MKS PM "Be ComplEat" Tarnów, podejmowały przed własną publicznością drużynę KS Pogoń Ruda Śląska.

Tarnowianki prezentowały się w tym spotkaniu zdecydowanie lepiej od koszykarek gości. Dominowały od początku tego meczu. Pierwszą kwartę wygrały pewnie 21:12. Druga część spotkania była bardzo wyrównana, a tarnowianki wygrały ją nieznacznie 16:15. Kolejne kwarty to pokaz siły tarnowianek. Gospodynie bez najmniejszych problemów pokonały zawodniczki z Rudy Śląskiej 25:8 i 27:22, a tym samym całe spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem koszykarek MKS PM "Be ComplEat"  89:57.

Tarnowianki w sobotę, 9 marca rozegrają ostatni mecz sezonu w finale "A". Zmierzą się w wyjazdowym spotkaniu z zespołem UKS La-Basket Piekary Śląskie.

MKS PM "Be ComplEat" -  KS Pogoń Ruda Śląska 89:57  (21:12, 16:15, 25:8, 27:22)

MKS PM "Be ComplEat": Natalia Malaga 16 (2x3), Paulina Liszka 14 (1x3), Oliwia Węglarz 13 (3x3), Kinga Wilk 13 (1x3), Debora Sajdak 10, Magdalena Kuraś 8, Michalina Gołębiowska 8 (2x3), Weronika  Węglarz 3, Martyna Kolbusz 2, Julia Świętochowska 2, Julia Węglarz, Dagmara  Sutkowska.