Ekstremalny bieg Marcinka Cross Challenge
access_time 2019-03-11 08:49:00
Stowarzyszenie Sportowe Sokół Tarnów już po raz piąty zaprosiło miłośników biegania do startu w siedmiokilometrowym biegu terenowym połączonym z pokonywaniem sztucznych przeszkód siłowych i sprawnościowych - „Marcinka Cross Challenge”. Współorganizatorem imprezy byli biegacze z grupy Husaria Race Team Tarnów.

Siedmiokilometrową trasę na zboczu Góry św. Marcina w Tarnowie zawodnicy pokonywali naturalnymi, stromymi podbiegami, wąwozami i strumieniami. Na ścieżkach Parku biegowego do pokonania były bramki slalomowe, „zasieki” i inne atrakcje. W biegu wzięło udział prawie dwieście osób.

W kategorii mężczyzn najszybciej do mety dotarł Grzegorz Opiał z Tarnowa. Na drugim stopniu podium uplasował się Piotr Zając ( Bieniasz Bike/Ekipa z Tarnowa/Bikers), a trzecie miejsce zajął Adam Wójcik (Husaria Race Team Chocznia).

Wśród pań zwyciężyła Anna Kaleta (Husaria Race Team Kraków), drugie miejsce zajęła Patrycja Klonowicz (Husaria race Team Nowe Żukowice), trzecie miejsce Małgorzata Ligęska (Spartan Training Group Dębica).

Komentarze...