Konkurs! Do wygrania podwójne zaproszenia na koncert Queen Symfonicznie
access_time 2019-04-25 13:22:00
5 maja projekt Queen Symfonicznie po raz pierwszy wystąpi w Tarnowie! Po siedmiu latach koncertowania w kraju i zagranicą, projekt Queen Symfonicznie wystąpi w tarnowskim Centrum Sztuki Mościce dwukrotnie w składzie poszerzonym o 4 muzyków. W związku z dużym zainteresowaniem zespół zagra w dwa koncerty o 16:00 i 19:00.

Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna już od siedmiu lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy. QUEEN SYMFONICZNIE to absolutny fenomen – zaplanowany pierwotnie jednorazowy występ przerodził się w wielką trasę koncertową w największych salach w kraju. Na ponad 150 dotychczasowych koncertach pojawiło się około 100000 widzów, a każdy występ fani Queen wypełniają do ostatniego miejsca. Muzycy Alla Vienna w mniejszym składzie wystąpili także na premierze filmu “Bohemian Rhapsody” w listopadzie 2018.

Projekt Queen Symfonicznie to dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części, z najwspanialszymi kompozycjami Queen. Finał występu uświetnia także występ solisty - śpiewającego aktora - wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono m.in “One Vision”, “Another One Bites The Dust”, “Under Pressure” znane z wykonania z Dawidem Bowie oraz wyjątkową kompozycję “Barcelona”, którą Freddie Mercury nagrał wraz z hiszpańską śpiewaczką operową Montserrat Caballe. W drugiej części gościnnie wystąpi również gitarzysta solowy Darek Wawrzyniak. Kierownikiem artystycznych, lider i twórcą projektu jest Jan Niedźwiecki.

5 maja 2019 (niedziela)
Tarnów
Centrum Sztuki Mościce
ul.Traugutta 1

Koncert 1
Wejście od 15:30
Początek koncertu o godzinie 16:00

Koncert 2
Wejście od 18:30
Początek koncertu o godzinie 19:00

Bilety w cenie od 99 zł dostępne w sieciach Ticketmaster/Eventim/Ebilet/Empik/Media Markt/ lub www.ticketmaster.pl

 

UWAGA KONKURS!

Mamy dla was dwa podwójne zaproszenia na koncert Queen Symfonicznie o godz. 16:00! Aby zdobyć jedno z nich, odpowiedz na pytanie: Który utwór Queen lubisz najbardziej? Uzasadnij wybór, bo wygrają dwie najciekawsze odpowiedzi. Wpis zamieść w komentarzu pod postem konkursowym na naszym FanPage'u

Jeśli nie masz Facebooka, odpowiedź prześlij wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu na adres mailowy: konkurs@tarnow.net.pl w temacie wiadomości wpisz "Queen Symfonicznie".

Na nadsyłanie zgłoszeń macie czas do 2 maja, do północy.

Zwycięzca konkursu zostanie poinformowany o wygranej mailowo lub w wiadomości prywatnej na Facebooku.

Powodzenia!

Komentarze...