Cztery medale Mistrzostw Polski dla pięściarzy Tiger Tarnów
access_time 2019-05-27 10:50:00
Dużym sukcesem dla reprezentantów Tiger Tarnów zakończyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, która od tygodnia rozgrywana była w Ostrowcu Świętokrzyskim. Złoty medal i tytuł Mistrza Polski Kadetów wywalczył Kacper Ciureja, brązowe medale zdobyli: Justyna Bednarek, Patrycja Bednarek i Krystian Krajewski, a na piątym punktowanym miejscu uplasował się Kevin Rybakowski.

Kolejny rok z rzędu klub bokserski Tiger Tarnów uplasował się bardzo wysoko w klasyfikacji drużynowej. W narożniku sekundowali trenerzy Józef Sadko i Grzegorz Basta.

Wyniki walk ćwierćfinałowych z udziałem reprezentantów Tigera:
57 kg - Kacper Ciureja (Tiger) vs Emil Apresyan (CWZS Zawisza Bydgoszcz, 5-0
75 kg - Kevin Rybakowski (Tiger) vs Kacper Parada (BKS Skorpion Szczecin) 0-5
80 kg - Krystian Krajewski (Tiger) vs Tymoteusz Cieślik (RKB Boxing Rado 5-0

Wyniki walk półfinałowych:
50 kg - Justyna Bednarek (Tiger) vs KABZIŃSKA Julia (KS Ziętek Team Kalisz) 0-5
57 kg - Patrycja Bednarek (Tiger) vs WOŹNIAK Wiktoria (GKS Łokietek Brześć Kujawski) 1-4
57 kg - Kacper Ciureja (Tiger) vs BUJALSKI Nikodem (KSW Tygrys Elbląg)  RSC I runda wygrywa Ciureja
80 kg - Krystian Krajewski (Tiger) vs BRZEZIŃSKI Dawid (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) 0-5

Finał: 57 kg - Kacper Ciureja (Tiger) vs Jakub Sulęcki (Legionowska Akademia Sportów Walki) 4-1.