Oferta wakacyjna Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej
access_time 2019-06-20 04:34:00
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnowie przygotowała dla najmłodszych ofertę wakacyjną. W ramach projektu Kreatywna Akademia Letnia odbywać się tam będą warsztaty psychoedukacyjne skierowane do uczniów szkół podstawowych. Zapisy przyjmowane są do piątku, 21 czerwca.

- Dotychczas tego rodzaju zajęcia organizowaliśmy tylko podczas ferii zimowych. W tym roku postanowiliśmy zrealizować podobny cykl zajęć w trakcie wakacji, zwłaszcza że warsztaty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Mamy nową siedzibę, znacznie więcej miejsca, aby przygotować różnorodne zajęcia. Jedną z atrakcji będą zajęcia z towarzyszeniem psa i jego trenera – specjalisty dogoterapii. Jeśli tylko pogoda pozwoli, odbędą się również zajęcia terenowe z wykorzystaniem harcerskich znaków patrolowych i znaków drogowych. Na wszystkich uczestników czekają nagrody-niespodzianki – mówi Renata Mielak, dyrektor poradni.

Ponadto pracownicy poradni przygotowali bogaty plan zajęć: gry i zabawy integracyjne, rozwijanie twórczego myślenia, warsztaty plastyczne i muzyczne, doskonalące koordynację wzrokowo-ruchową i sprawność manualną, rozwijające twórcze myślenie, wyobraźnię  oraz kreatywność.  

Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 11.30 w dwóch terminach (do wyboru), pierwszy 1-5 lipca, drugi 8-12 lipca. W trakcie warsztatów dzieci mają zapewnione bezpłatnie drugie śniadanie.

Zapisy przyjmowane są w sekretariacie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej przy ul. Chyszowskiej 3, tel. 14 655 99 95. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Komentarze...