Są wakacje, jest joga w parku
access_time 2019-06-27 04:53:00
Po raz kolejny w wakacje będzie okazja poćwiczyć na świeżym powietrzu. Przed BWA w każdy czwartek będą odbywać się bezpłatne zajęcia jogi. Pierwsze spotkanie już dziś, 27 czerwca, o godz. 19.

Joga w parku to propozycja dla chętnych w każdym wieku, zarówno dla amatorów jak i tych praktykujących jogę. Wystarczy ubrać wygodny strój do ćwiczeń, sprzęt zapewniają organizatorzy (ze względu na dużą liczbę uczestników można zabrać również swoją matę). – W poprzednich latach zajęcia na trawie przed BWA cieszyły się dużym zainteresowaniem. Mieszkańcy często dopytywali, czy w tym roku również zdecydujemy się je prowadzić w czasie wakacji. Osoby odwiedzające park przypatrywały się ćwiczącym, a tydzień później dołączały do grupy – mówi Ewa Łączyńska-Widz, dyrektorka BWA.

Zajęcia trwają 90 minut i odbywają się na skwerku obok siedziby BWA w Parku Strzeleckim. Organizatorzy zastrzegają, że w przypadku niesprzyjającej pogody ćwiczenia mogą zostać odwołane. Zajęcia prowadzone będą do końca wakacji, jedynie 15 sierpnia (święto) joga nie odbędzie się.

Komentarze...