Księgarnia Virtualo świętuje 12. urodziny
access_time 2019-07-01 13:02:00
Miłośnicy dobrych ebooków mogą świętować razem z księgarnią Virtualo, która aktualnie obchodzi 12. urodziny. Jest to jednocześnie świetna okazja do tego, aby uzupełnić kolekcję posiadanych ebooków, zwłaszcza że sklep przygotował wiele ciekawych promocji.
 1. Urodziny księgarni Virtualo.pl

 2. Promocyjna oferta na ebooki

 3. Najlepsze ebooki na wakacje

Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje na temat urodzinowych akcji, trwających od 26 czerwca do 6 lipca.

Urodziny księgarni Virtualo.pl

Trudno to sobie wyobrazić, ale popularna księgarnia oferująca ebooki i audiobooki działa już 12 lat! Postanowiono to uczcić specjalną akcją urodzinową, dzięki której każdy może kupić ebooki oraz audiobooki w obniżonych cenach. Oprócz standardowej oferty księgarni, akcją objęte zostaną również bestsellery i nowości wydawnicze. Jeżeli więc planujesz w najbliższym czasie sięgnąć po nowy ebook lub chcesz samemu ocenić najnowsze premiery, możesz skorzystać z tej oferty i zaoszczędzić na zakupach.

Promocyjna oferta na ebooki

Ze względu na bogatą ofertę księgarni, na którą składa się ponad 70 000 pozycji, niektórzy czytelnicy mają trudności z wybraniem dla siebie odpowiedniej lektury. Pomoże w tym urodzinowy rozkład promocji. Znajdziesz w nim informacje na temat wszystkich ofert. W celu ułatwienia zakupów czytelnikom, urodziny Virtualo zorganizowano w taki sposób, że każdego dnia przecenione będą tytuły innego wydawnictwa. Nie zabrakło wśród nich popularnych wydawnictw, których ebooki cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników. Przykładem mogą być Prószyński, Albatros, Zysk oraz MAG. Każda z promocji będzie trwała przez 48 h. Szczegóły urodzinowej akcji prezentują się następująco:

 • środa (26-27 czerwca 2019 r.) - promocja na ebooki i audiobooki wydawnictwa Wielka Litera

 • czwartek (27-28 czerwca 2019 r.) - atrakcyjne ceny na tytuły wydane przez ALBATROS

 • piątek (28-29 czerwca 2019 r.) - obniżka tytułów wydawnictwa ZYSK

 • sobota (29-30 czerwca 2019 r.) - najlepsze ceny na ofertę GWF

 • niedziela (30 czerwca - 1 lipca 2019 r.) - tego dnia skorzystasz z promocji na tytuły z oferty wydawnictwa ŚWIAT KSIĄŻKI

 • poniedziałek (1-2 lipca 2019 r.) - promocja na całą ofertę wydawnictw MUZA oraz Akurat

 • wtorek (2-3 lipca 2019 r.) - zaoszczędzisz, wybierając bestsellerowe nowości wydawnictwa Czwarta Strona

 • środa (3-4 lipca 2019 r.) - tego dnia warto sprawdzić ofertę MAG

 • czwartek (4-5 lipca 2019 r.) - idealny moment na uzupełnienie kolekcji o ebooki z oferty Prószyński

 • piątek (5-6 lipca 2019 r.) - promocja obejmie tytuły wydawnictwa AGORA 

Dzięki tak zróżnicowanej ofercie kupisz nie tylko ebooki na lato, ale też najciekawsze premiery w niskich cenach. Jeżeli nie wiesz, po który tytuł sięgnąć i co czytać w wakacje, poniżej znajdziesz kilka sprawdzonych propozycji.

Najlepsze ebooki na wakacje

Czasami łatwiej powiedzieć czytam ebooki niż znaleźć tytuł, który będzie na tyle interesujący, że trudno się będzie oderwać od lektury. Postaw więc na bestsellery, które cieszą się świetnymi opiniami wśród czytelników oraz krytyków. Jedną z takich publikacji jest dostępny w Virtualo ebook "Ludzie. Krótka historia o tym, jak spieprzyliśmy wszystko" autorstwa Toma Phillipsa. W ciekawy sposób opisano w niej historię ludzkości, która nie zawsze potrafiła docenić swoje miejsce na tej planecie. Jeżeli natomiast chcesz wykorzystać urodzinową akcję, którą zorganizowała księgarnia Virtualo do tego, aby zadbać o swój rozwój, ponadczasowa "Potęga podświadomości" Josepha Murphy'ego na pewno spełni twoje oczekiwania. Jest to kolejne wydanie jednej z najlepiej sprzedających się książek w historii. Zamiast więc zastanawiać się, co czytać, skorzystaj ze sprawdzonych metod inspiracji i osiągnij wymarzone cele. Ebooki Virtualo oferowane są również w kategorii kryminał, w której królują powieści Remigiusza Mroza. Wydany kilka miesięcy temu ebook "Umorzenie" to kolejny dowód na wyjątkowy talent literacki tego autora.

Komentarze...