Mania Pomagania zagra dla Igorka, Wiktorka, Elenki i Danielka
access_time 2019-07-11 03:01:00
Gmina Tarnów i Radio RDN Małopolska zapraszają już w najbliższą sobotę na siódmą edycję wydarzenia charytatywnego - Manii Pomagania. Każdy, kto pojawi się w Koszycach Małych pomoże czwórce chorych dzieci – bliźniakom Igorkowi, Wiktorkowi oraz rodzeństwu - Elence i Danielkowi. Na wszystkich Maniaków Pomocy czeka w tym dniu mnóstwo atrakcji, z koncertami Andre i gwiazdy wieczoru Sławomira.

Wydarzenie rozpocznie się sportowymi zmaganiami. Następnie będą koncerty orkiestr dętych oraz młodych talentów z gminy Tarnów. W akcję włączyły się miejscowe społeczności. Szkoły przygotowały ciasta domowego wypieku, będzie można zakupić też staropolski bigos czy zmierzyć ciśnienie, wziąć udział w licytacjach charytatywnych czy konkursie z nagrodami. Na scenie pojawi się ANDRE oraz gwiazda wieczoru SŁAWOMIR.

Każda złotówka wydana w trakcie wydarzenia zostanie przeznaczona dla czwórki chorych dzieci z terenu gminy Tarnów. Mowa o trzyletnich bliźniakach – Igorku i Wiktorku z Woli Rzędzińskiej oraz o braciszku i siostrzyce z Zawady – czteromiesięcznej Elence i dwuletnim Danielku. Dzięki zebranym środkom możliwa będzie kosztowna rehabilitacja, leczenie i wizyty u specjalistów. - W tym dniu najważniejsza będzie pomoc. Zapraszamy wszystkich ludzi dobrego serca, by włączyli się w kolejną edycję Manii Pomagania, wspierając chore dzieci – mówi wójt gminy Tarnów Grzegorz Kozioł.

Komentarze...